Conax Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Conax Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Conax Su Arıtma çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Conax Su Arıtma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Conax Su Arıtma şikayet hattına erişebilirsiniz. Conax Su Arıtma müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Çağrı Merkezi 

Conax, ev ve iş yerlerinde kullanılması için her ihtiyaca uygun olan su arıtma cihazlarının üretimini ve satışını yapan bir firmadır. Firma ilk defa 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmanın en önem verdiği nokta ürünlerinin yüksek kalitede olmasıdır.

Firma ile iletişime geçmek istiyorsanız ya da şikayetinizi dile getirmek istiyorsanız 444 78 46 numaralı telefon aracılığıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu numara haftanın 7 günü ve her gün 24 saat boyunca ulaşılabilirdir. Ayrıca firmanın whatsapp iletişim hattı da bulunmaktadır. +90 507 014 72 12 numaralı telefon aracılığı ile firmaya whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Firma ile mail yoluyla iletişim kurmak isterseniz info@conax.com.tr mail adresine mesajınızı iletebilirsiniz. Bunlara ek olarak firmanın web sitesinde canlı desteğin sunduğu sohbet seçeneği de bulunmaktadır.

Conax Su Arıtma çağrı merkezi numarası 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın ülke genelinde 130 adet satış noktası bulunmaktadır. Ayrıca 81 ilde teknik servis hizmetini de değerli müşterilerine sunmaktadır. Firma kuruluşunun ardından 9 yıl gibi kısa bir süre sonra marka değerini sektörde ilk üç değer arasına sokabilmiştir.

En az ürünlerinin kaliteli olması kadar önem verdikleri bir diğer konu da müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda firma müşterilerinin bir sorunla karşılaşmaları durumunda kendileri ile iletişime geçebilmeleri için birçok iletişim kanalı sunmuştur. Firmaya şikayetlerinizi iletebilmek veya iletişime geçebilmek için 444 78 46 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Bu numara haftanın 7 günü, 24 saati müşteriler için hizmet vermektedir. Ayrıca +90 507 014 72 12 telefon numarasına whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefon ile ulaşmak istemediğinizde info@conax.com.tr mail adresini de kullanabilmeniz mümkün. Ayrıca firmanın web sitesinde bulunan canlı destek sohbet kutusunu kullanarak da firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Conax Su Arıtma müşteri hizmetleri numarası 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma 2013 yılından beri Koçtaş Yapı Marketleri ile işbirliği içerisindedir. Bu işbirliği kapsamında firmanın ürünlerini Koçtaş marketlerinde bulabilmeniz mümkün. Firma ürünlerini kendisi üretmektedir. Üretim yeri Manisa’da bulunmaktadır. Manisa’da bulunan 10.000 m2 kapalı üretim alanında dışa bağımlı olmadan üretimlerini gerçekleştirmektedirler. Firmanın ürünleri %100 yerli ve milli kaynaklardan elde edilmektedir. Bu sayede firma ülke ekonomisine de büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır. Sağladıkları bu katkıyı da her geçen yıl arttırmayı hedeflemektedirler.

Firmadan aldığınız bir üründe sorun yaşamanız durumunda ya da ürünler hakkında bilgi almak istediğinizde müşteri hizmetleri numarasından firmaya ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası haftanın her günü ve her saati firmanın değerli müşterileri için hizmet vermektedir. Ayrıca whatsapp destek hattını kullanabilirsiniz ya da firmanın web sitesinde bulunan canlı destek sohbet kutusu aracılığı ile dilediğiniz zaman firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu kanallar aracılığıyla yapacağınız iletişimlerinize hızlı bir şekilde karşılık verilmektedir.

Conax Su Arıtma müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Conax Su Arıtma Şikayet Hattı

Firma yerli ve milli kaynaklarla üretilen ürünlerinin her daim kaliteli ürünler olmasına önem vermektedir. Ayrıca yenilikçi özelliği sayesinde de mevcut ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Ürünlerin daha iyi, daha konforlu ve daha ekonomik olması için çabalamaktadırlar.

Tüm bunları yaparken de çevreyi düşünen firma üretim aşamalarında çevreye zarar vermemek için de çabalamaktadır. Doğa dostu bir anlayışı benimsemiştir. Firma bu doğrultuda altyapısını, makine parkurunu, üretim bandını ve ekipmanlarını sürekli olarak güncel tutmaktadır. Ayrıca personellerini de bu kapsamda bilinçlendirmektedir.

130 adet satış noktası bulunan firmanın ürünlerine Türkiye’nin her yerinden ulaşabilmek mümkün. Ayrıca ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda da ülkenin her ilinde bulunan teknik servis desteğine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorunlarınızı müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla ya da diğer iletişim kaynakları aracılığı ile de firmaya iletebilirsiniz.

Conax Su Arıtma şikayet hattı 444 78 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Conax Su Arıtma müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Conax Su Arıtma şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Conax Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 78 46

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Conax Su Arıtma çağrı merkezi numarasına 444 78 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : FRT Su Arıtma San. Tic. Ltd. Şti.
Adres : 15 Temmuz Mahallesi 1439 Sokak No: 40-42 Bağcılar – İstanbul
E-Posta : info@conax.com.tr
Telefon : 444 78 46

Arama Terimleri: Conax Su Arıtma iletişim bilgileri, Conax Su Arıtma telefon no, Conax Su Arıtma irtibat tel, Conax Su Arıtma canlı destek, Conax Su Arıtma müşteri temsilcisi

Yorum Yap