Öz Erciş Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öz Erciş Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öz Erciş Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Öz Erciş Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Öz Erciş Seyahat şikayet hattına erişebilirsiniz. Öz Erciş Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Öz Erciş Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Öz Erciş Seyahat, Van merkezli 2006 yılında kurulmuştur. 200’e yakın durağa ev sahipliği yapan firma başta Van ve Erciş olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlere yolcu taşımaktadır. Kurulduğu tarihten beri sürekli kendini geliştiren firma; yolcularına güvenli, kaliteli ve konforlu hizmet verebilmek için daima eskiyen araçlarını yeniliyor. Teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firma, filosunda son model otobüsler bulundurmaktadır. Araçlarındaki koltuk arkası ekrandan TV kanalları, film izlenebiliyor. Ayrıca seyahat boyunca yolcularına içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramında bulunmaktadır. Koltuk kenarında bulunan koltuğa özel prizler sayesinde cihazlarınızı şarj etme imkânı sunuyor.

Firmaya istek, öneri ve şikayetleri bildirmek için 0533 204 15 22 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini temel ilkesi hâline getiren firma, tüm sorun ve isteklerle yakından ilgilenerek müşterilerin çözüm odağı olmaktadır. Ayrıca daha fazla bilgi almak için bilgi@ercisseyahat.com e-posta adresine mail gönderebilirsiniz. Kısa bir zamanda tarafınıza geri dönüş yapılarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Yiğit Ailesi tarafından kurulan ve halen yönetiminde yer alan aile kurulu üyeleri firmanın daha yenilikçi, güvenli ve konforlu olması için tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. Müşterilerinin isteklerini dikkate alıyor ve sorunlarını çözüme kavuşturuyor.

Öz Erciş Seyahat çağrı merkezi numarası 0432 351 68 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Erciş Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Şu anda 34 bin yolcu kapasitesi ile hizmet veren firma tüm yolcularının şikayetleriyle birebir ilgilenerek anlayışla sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır. Firmayla iletişime geçmek için, 0533 204 15 22 numaralı telefon hattını arayarak müşteri temsilcisiyle irtibata geçebilirsiniz. İstek ve önerilerinizi bilgi@ercisseyahat.com adresine mail göndererek sizlerle yakından ilgilenilmesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve dürüst hizmet prensibiyle yola çıkan firma, bu sayede kısa zamanda halkın beğenisini kazanarak araç filosunu büyütmüş ve hizmet anlayışını genişletmiştir. Van merkezli bulunduğu bölgede yeniliklerin öncüsü olarak sektörün lideri olmuştur. Koltuk arkası ekran hizmetini tüm otobüslerine uygulayarak konumunda bir ilki gerçekleştirmiştir.

Kara yoluyla şehirler arası yolculuk hizmeti sunan firma, tüm gerekli önlemleri alarak güvenli bir seyahat sunar. Kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyetini zirveye çıkararak sektörde öncü firmalardan biridir. Müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde karşılamak için tüm görüş ve isteklerle anlayışlı, güler yüzlü ve samimi bir şekilde ilgilenerek gelişimini üst boyutlara taşımaktadır. Tecrübeli kadrosu ve konforlu araçlarıyla ulaşım hizmeti sağlayan firma, tecrübeli şoförleri ve elemanları ile araç içi hizmetleriyle keyifli seferlere imza atmaktadır.

Öz Erciş Seyahat müşteri hizmetleri numarası 0432 351 68 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Erciş Seyahat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma, her yıl personeline verdiği yolculuk eğitimleriyle ve eskiyen araçlarını sürekli yenisiyle değiştirerek yolcuların beğenisini kazanmaktadır. Ulaşım ağını genişleterek durak sayısını arttıran firma sayesinde ülkenin dört bir yanında otobüs yolculuğu yapabilme fırsatını sunuyor. Bilgi çağının tüm olanaklarını sisteme entegre ederek, çalışanlarına motive sağlayarak hem doğaya hem de topluma duyarlı olarak, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizi memnun etmektedir. Kalite standartlarından ödün vermeden ilkleri başararak müşterilerini, iş ortaklarını, çevreyi ve insanlığı onurlandırmaktadır.

Öz Erciş Seyahat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0432 351 68 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Erciş Seyahat Şikayet Hattı

Yüksek standartlı ve değerlerini gözeten bir firma olarak müşterilerinin şikayetleriyle içten bir şekilde ilgilenmektedir. Teknolojiyi otobüslerine taşıyarak kaliteli ve hijyenik yolculuk sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımak adına profesyonel çalışma ekibiyle birlikte sağlıklı ve keyifli yolculuklar sunmaktadır. Müşterilerine yolculuk öncesi, sırası ve sonrasında kusursuz hizmet vermek amacıyla telefon hattına gelen çağrılara ve gelen maillere birebir ilgi alaka göstererek bölgede sektörün öncü firması haline gelmiştir. Bulunduğu merkezde ulaşım sektörünün takip edilen bir markası olmaktadır.

Öz Erciş Seyahat şikayet hattı 0432 351 68 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Öz Erciş Seyahat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Öz Erciş Seyahat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Öz Erciş Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0432 351 68 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Öz Erciş Seyahat çağrı merkezi numarasına 0432 351 68 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Pegem Akademi Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Hiz. Tic. A.Ş.
Adres : Zeylan Caddesi Erciş / VAN
E-Posta : bilgi@ercisseyahat.com
Telefon : 0432 351 68 86

Arama Terimleri: Öz Erciş Seyahat iletişim bilgileri, Öz Erciş Seyahat telefon no, Öz Erciş Seyahat irtibat tel, Öz Erciş Seyahat canlı destek, Öz Erciş Seyahat müşteri temsilcisi

Yorum Yap