Birxy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birxy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birxy çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Birxy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Birxy şikayet hattına erişebilirsiniz. Birxy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Birxy Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Birxy, birbirinden farklı ürünlerin uygun fiyatlı olarak satıldığı online alışveriş platformudur. Online alışverişe olan talep ve yoğunluğun artmasıyla birlikte insanlar daha uygun olan online alışveriş sitelerine yönelmeye başlamışlardır. Birbirinden farklı ürünlerin uygun fiyatlı olarak satıldığı bu sitede aradığınız birçok ürünü indirimli fiyatlı olarak bulabilirsiniz. Sevdiğine hediye  almak isteyenlerin adresi olan bu firma ile sevdiklerinizi sevindirmeniz mümkün. Sipariş vermeniz için yapmanız gereken tek şey, siteye üye olmak ve sipariş girmek. Bu sitede online olarak sipariş girebildiğiniz gibi çağrı merkezi telefon numarasını arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarası ile dilediğiniz her an rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Birxy çağrı merkezi numarası 0532 595 01 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Birxy Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, her konu hakkında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sipariş takibi, sipariş iptali ve değişim veya iade gibi işlemlerde müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası ile daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sürekli aktif bir şekilde hizmet sunan müşteri hizmetleri sayesinde her sorununuza çözüm üretebilirsiniz. Bu firmanın müşteri hizmetleri iletişim numarası olan 05325950111 ile iletişime geçebilirsiniz.

Birxy müşteri hizmetleri numarası 0532 595 01 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Birxy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak bu firmayla oldukça kolay bir hal almaktadır. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanma seçeneğini seçenler işlemlerini daha kolay ve kesintisiz bir şekilde tamamlarlar. Aldığınız ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için veya acil bir şekilde sipariş iade ya da değişim işlemlerinizde müşteri hizmetlerini arayarak direkt bağlanma seçeneğini seçebilirsiniz. Bu şekilde aldığınız hizmetten daha fazla memnun kalırsınız. Her kesimden bireyin tercih ettiği bu sitede online alışveriş yapmak için ürünleri sepete ekleyip kredi kartı ve farklı ödeme yöntemleriyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Birxy müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0532 595 01 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Birxy Şikayet Hattı

Şikayet hattı, olumsuz olan ve beğenilmeyen durumlarla karşı karşıya kalındığında iletilmek istenen sorunların iletildiği bir numaradır. Müşteri hizmetleri şikayet hattı da aynı müşteri hizmetleri numarası gibi 7 24 aranabilmektedir. Hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunan müşteri hizmetleri şikayet hattını dilediğiniz her an arayabilirsiniz.

Birxy şikayet hattı 0532 595 01 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Birxy müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Birxy şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Birxy Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0532 595 01 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Birxy çağrı merkezi numarasına 0532 595 01 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon No : 05325950111
E-mail Bilgi E Posta Adresi : info@birxy.com
Adres İrtibat : Kütahya/Merkez YunusEmre Mahallesi Afilli Yıldız Sok. No:1

Arama Terimleri: Birxy iletişim bilgileri, Birxy telefon no, Birxy irtibat tel, Birxy canlı destek, Birxy müşteri temsilcisi, Birxy şikayet hattı, Birxy müşteri hizmetleri numarası, Birxy çağrı merkezi numarası, Birxy iletişim numarası, Birxy çağrı merkezi, Birxy müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap