Collecturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Collecturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sizde Collecturk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Collecturk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2005 yılında hizmete girerek bu alanda oldukça önemli bir yer edinmiştir. Kurumlara yönelik alacak takip ve tahsilat hizmetlerini sunarak bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Alanındaki callcenter, süreç destek ve ilgili operasyonel servislerde Türkiye’nin lider kurumu olma hedefi ile yola çıkan firma bu anlamda oldukça ilerlemiştir.

Grup şirketlerinin 20 yıllık deneyimi ve pratiğiyle yola çıkmıştır. Pazara sunulan en güvenilir gecikmiş alacak operasyonunu yürüten ve kendini sürekli geliştiren bir firma durumundadır.

Collecturk, kurumsal verimliliğin en önemli koşullarından birinin, alacakların hızlı ve zamanında tahsil edilmesi olduğu gerçeği üzerine kurulmuş ve kendini bu gerçek üzerine geliştirmiştir. Günümüz iş dünyasında, sadece bu alanda uzmanlaşarak yetkinliğini artırmış ve bu anlamda kendini sürekli yenileyerek güçlendirmiştir.

Collecturk Müşteri Hizmetleri Numarası

Elde ettiği başarıya çalışanlarının gücü ile ulaşan bir firma konumundadır. En önemli değerinin insan kaynağı olduğuna inanan firma müşteri odaklı bir şirket olma yolunda kendini sürekli büyütmektedir. İnsan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü şirketine kazandırmak amacıyla kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Collecturk müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Collecturk ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Collecturk çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Collecturk Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 339 0 444

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Collecturk çağrı merkezi numarasına 0212 339 0 444 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

info@collecturk.com
satis@collecturk.com  e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Collecturk sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Collecturk iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Collecturk iletişim bilgileri, Collecturk telefon no, Collecturk irtibat tel, Collecturk canlı destek, Collecturk müşteri temsilcisi, Collecturk şikayet hattı, Collecturk müşteri hizmetleri numarası, Collecturk çağrı merkezi numarası, Collecturk iletişim numarası

Yorum Yap