Armalife Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armalife Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armalife çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Armalife müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Armalife şikayet hattına erişebilirsiniz. Armalife müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Armalife Çağrı Merkezi Numarası

Armalife markası, 1995 yılında, Samsun’da ilk kadın giyim mağazasını açan Arma Mağazacılık bünyesinde kurulmuştur. Yılların getirdiği tecrübe ile Karadeniz bölgesinin öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti üzerine tecrübe kazanan firmanın, uzun yıllardır ayakta kalmasının sebebi önce müşteri memnuniyeti demesidir. 2018 yılında, online satış kanalı olan www.armlife.com.tr adresini kurmuştur. 17 mağaza ve 7 bayii ile büyümeye devam eden firma, müşteri memnuniyeti ilkesinden asla vazgeçmemiştir.

Armalife çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Armalife Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurulduğu günden bu yana, en büyük hedefi müşteri memnuniyeti olan Armalife, onlarca şubesi ve web sitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti kapsamında müşteri hizmetleri platformu kuran firma, müşterilerinin şikayetlerine en kısa sürede çözüm bulma arayışı içerisine girmiştir. 0 850 259 27 62 numarası ile alanında uzman personeller ile hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel bilgileriniz ve görüşmeleriniz kayıt altında tutulmaktadır. Belirtilen saatler içerisinde mağazalardan veya online satış kanalından aldığınız hizmetler ile ilgili görüşebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Armalife müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Armalife Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belirtilen saatler içerisinde, müşteri hizmetleri numarasına bağlanarak merak ettiğiniz soruları ve şikayetinizle alakalı konuları bildirebilirsiniz. Alanında uzman personeller ile sorununuz hızlı bir şekilde çözülecektir. 0 850 259 27 62 numaralı müşteri hizmetleri numarasına hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Mağazadan aldığınız hizmetlerin yanında, online siparişleriniz ile ilgili konuları da müşteri hizmetleri personelleri ile paylaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutan firma personelleri, her konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Armalife müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Armalife Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyeti kapsamında, çağrı merkezi hizmeti sunan Armalife firması, daha iyi hizmet vermek adına şikayet hattı oluşturmuş durumdadır. https://www.armalife.com.tr/iletisim.aspx adresi üzerinden her türlü soru ve şikayetinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi platformunda yaşadığınız sorunları da bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Firma ayrıca whatsapp hattı kurarak müşterilerinin bu yönde taleplerini karşılama yoluna gitmiştir. Her alanda müşteri memnuniyeti öncelikli olan firma, müşteri memnuniyeti kapsamında hareket etmektedir. 0 549 627 72 47 numaralı telefon numarasından whatsapp müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Armalife müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Armalife şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Armalife Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Armalife çağrı merkezi numarasına 0850 259 2762 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: ARMA MAĞAZACILIK TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ.
Telefon: +90 (850) 259 2762
Faks: +90 (212) 507 1824
Adres: Sanayi Mah. Başaklı Sk. No:24/1 Güngören / İstanbul
E-posta: musterihizmetleri@armalife.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Armalife iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Armalife sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Armalife iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Armalife iletişim bilgileri, Armalife telefon no, Armalife irtibat tel, Armalife canlı destek, Armalife müşteri temsilcisi, Armalife şikayet hattı, Armalife müşteri hizmetleri numarası, Armalife çağrı merkezi numarası, Armalife iletişim numarası, Armalife çağrı merkezi, Armalife müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Cuma 26 Eylül 2020
  2. Ömer şener 15 Mayıs 2021
  3. İsimsiz 9 Ekim 2022

Yorum Yap