gön-çağrı-merkezi

Gön Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gön çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gön müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gön şikayet hattına erişebilirsiniz. Gön müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayakkabı mevsim fark etmeksizin satın aldığımız ürünlerin başında gelmektedir. Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte uzun çizme, bot vb. modellere ağırlık verilmekte, yazın daha çok spor, klasik ayakkabı türleri dikkat çekmektedir. Farklı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan ve ayakkabı, bot, çanta, çanta, kemer, cüzdan gibi alternatifleri hazırlayan Gön markası internet sitesi üzerinden de satışlarını sürdürmektedir. Gön markasının Ankara’da mağazaları bulunmaktadır, adresine ise internet sitesinden ulaşılabilmektedir.

Gön Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde şık ve estetik görüntü içerisinde olmak oldukça önemli olmuştur. Kadın veyahut erkek fark etmeden kendilerini daha iyi ve özgüvenli hissetmek amacıyla giyim ve aksesuar alışverişleri gerçekleştirmektedir. Bu noktada birçok firma ve marka yüzlerce farklı ürün üretimi yapmaktadır. Özellikle kadın giyim ve aksesuar sektöründe oldukça geniş skalada ürün çeşitliliği sağlanmaktadır. Gön firması olarak kurulduğumuz yıldan bu yana ayakkabı, bot, çanta, kemer ve cüzdan gibi ürünlerin üretimini devamlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 1980 yılında çıktığımız bu yolda emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerle müşterilerimizin için özel koleksiyon ve ürünler üretmekteyiz. Üretimlerimizde el işçiliği oldukça ön planda tutulmaktadır. Firmamızı diğer markalardan ayıran en önemli özelliğimiz el işçiliğimizdir.

Gön çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Firmamız tarafından aldığınız ürün ve hizmetler üzerindeki geri dönüşlerinizi bizlerle paylaşabilmeniz adına çağrı merkezi servisi açıktır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimizin verdiği bu hizmetle, ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi, taleplerinizi ve isteklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. 0312 476 50 65 numaralı telefon hattına bağlanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutabilmek adına hayatınızın her noktasında yanında olmak istemekteyiz. Çağrı merkezi hizmetimiz bu sebeple sizlerle buluşmaktadır.

Gön Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknolojik ilerlemelerin ve gelişmelerin her alanda olduğu gibi tekstil sektöründe de yeri oldukça büyüktür. Günümüz koşullarının bizlere sağladığı teknolojik değişimleri oldukça önemsemekteyiz. Bu yolda ürünlerimiz üzerinde yeni çalışmalar gerçekleştirerek sizlerle buluşturmaktayız. Bunun yanında sizlerin kullanım deneyimleri hakkındaki geri dönüşleriniz oldukça önemlidir. Ürünlerimizi kullanırken daha olumlu sonuçlar edinebilmeniz adına sizlerin geri bildirimlerini dikkate almaktayız. Yukarıda belirtilen telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bizlerle düşüncelerinizi, isteklerinizi ve taleplerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Gön müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gön Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız müşteri hizmetleri servisinde birçok içerikle sizleri buluşturmaktadır. Satın alım, kurumsal ve bireysel fatura işlemlerinde müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bunun yanında müşteri temsilcilerine bağlanarak düşünce ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanabilmeniz için 0312 476 50 65 numaraları telefon hattına arama gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gön müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ürün satın almak isteyenler bunun için bir bütçe ayırmakta, aradıkları özellikleri içeren uygun fiyatlı ürünleri tercih edebilmektedir. Bunun için Gön markasının müşterilerine fiyat aralığı seçeneğini sunduğunu görmekteyiz. Böylelikle belirlenen bütçe dâhilinde modeller incelenebilmektedir. Hazırlanan web sayfasını ziyaret edenlere yönelik çeşitli imkânlar sunulmuştur ki hızlı ve ücretsiz kargo onlardan bir tanesidir. Erkek ayakkabı kategorisinde Yaz ve Dört mevsim olmak üzere iki ayrı başlık mevcuttur. Renk ve model açısından çeşitlerin olduğu görülmektedir. Gön aynı zamanda fırsat ürünlerini de site üzerinden satışa çıkarmaktadır. İnternet aracılığıyla alışveriş yaparken güvenlik aranılan bir özelliktir. Marka bunun için merak edilen soruların cevaplarını güvenli ödeme, iade şartları, nasıl alışveriş yapabilirimi faydalı bilgiler ve teslimat şartları gibi başlıklar halinde ziyaretçilerinin bilgisine sunmuştur. Uzun yıllardır ayakkabı üretimini sürdüren Gön, müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarına yön vermektedir. Bayilerinin yanı sıra web sitesi üzerinden Türkiye’nin her yerine online satışlar gerçekleştirilmekte, edindiği tecrübesiyle koleksiyonlarını oluşturmaya devam etmektedir.

Gön Şikayet Hattı

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz üzerinde oluşacak şikayet ve problemlerinizi bizlere iletebilmeniz, uygun çözümler bulabilmek adına oldukça önemlidir. Yukarıda bulunan telefon numaralarına bağlanarak şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Gön’ün müşteri hizmetleri, e-posta adresi, merkez ofisi bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgilerden iletişime geçerek istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Gön Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0312 476 50 65
(Müşteri hizmetleri Hafta içi: 8:30-18:30 Cumartesi: 8:30-13:00)

Gön Merkez Ofis
Ceyhun Atıf Kansu Cad. 110/C Balgat ÇANKAYA ANKARA
Tel:       : 0312 397 90 15
Fax      : 0312 397 90 14
Mail     : info@gon.com.tr

E-mail Adresi
musterihizmetleri@gon.com.tr
(Çalışma saatleri dışında iletişime geçebilirsiniz.)

Export Sales Department (Yurt dışı Satış Departmanı)
Email: export@gon.com.tr
Skype: gon.leather

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gön müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gön şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gön Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 476 50 65

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gön çağrı merkezi numarasına 0312 476 50 65 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Gön iletişim bilgileri, Gön telefon no, Gön irtibat tel, Gön canlı destek, Gön müşteri temsilcisi, Gön şikayet hattı, Gön müşteri hizmetleri numarası, Gön çağrı merkezi numarası, Gön iletişim numarası, Gön çağrı merkezi, Gön müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap