Extranet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Extranet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Extranet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Extranet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2015 yılında sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Dijital dönüşüme katkı sağlayan rolü ile oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Türkiye genelinde ses, data ve katma değerli hizmetleri bireysel ve kurumsal anlamda çalışmalar yapan ve bu alanda kendi adından söz ettiren firmadır. Erişim teknolojilerini fiber optik kablo altyapıları üzerinden veren firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Altyapı sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde yurt içinde her noktaya hizmet veren ve bu anlamda kendini oldukça geliştiren firma her kesimden insana hitap etmektedir.

Extranet Çağrı Merkezi Numarası

Birey ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılayan firma kurulduğu günden bu güne uzanan gelişiminde kendini sürekli yenileyerek en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Birçok kampanya ile müşteri kitlesini büyütmeyi amaçlayan firma aynı zamanda da kalitesinden ödün vermeden yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Extranet müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Extranet ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Extranet çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Extranet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 470 0 444

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Extranet çağrı merkezi numarasına 0850 470 0 444 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Extranet sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Extranet iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Extranet iletişim bilgileri, Extranet telefon no, Extranet irtibat tel, Extranet canlı destek, Extranet müşteri temsilcisi, Extranet şikayet hattı, Extranet müşteri hizmetleri numarası, Extranet çağrı merkezi numarası, Extranet iletişim numarası

3 Yorum

  1. SAİP RECEP BOZOĞLAN 5 Kasım 2020
    • sadık ayhan 11 Nisan 2023
  2. kadir kılıç 7 Temmuz 2021

Yorum Yap