Cizre Nuh İtimat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cizre Nuh İtimat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cizre Nuh İtimat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cizre Nuh İtimat şikayet hattına erişebilirsiniz. Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Çağrı Merkezi Numarası

Cizre Nuh İtimat, uzun yıllardır sektörün önde gelen otobüs firmalarından bir tanesidir. Yolcuların kaliteli, güvenilir, konforlu ve hızlı bir şekilde bir yerden bir başka yere ulaştırmak için hizmet vermektedir. Cizre’de hizmet veren ve Türkiye’nin 81 iline ulaşım sağlanmasına yarayan firma, online iletişim kanalları ile talepleri almakta, randevuları oluşturmakta ve şikayet-öneri için olanak tanımaktadır.  Otobüs ile yolculuk yapmak isteyen kişiler çağrı merkezi numarası üzerinden firma ile iletişime geçebilmekte ve gerekli bilgileri kolay bir şekilde edinebilmektedir. Şırnak’ın Merkez’inde hizmet veren firmanın çağrı merkezi numarası şubeye göre değişim göstermektedir. Müşteriler bir yerden bir başka yere otobüs ile gidebilmek için bu çağrı merkezi numaraları ile iletişime geçmelidir.

  • Şırnak (Merkez), Kumçatı Şubesi, 0  549 607 99 10
  • Şırnak (Merkez), Şırnak Merkez Şubesi, 0 549 607 99 10
  • Şırnak (Merkez), Şırnak Şubesi, 0 549 607 99 10

Bu telefon numarası üzerinden üç farklı şube ile iletişime geçilebilmekte ve firmanın çağrı merkezi numarası ile çeşitli işlemler gerçekleştirebilmektedir. Yer ayırtma, otobüs hakkında bilgi alma, koltuk seçimi gibi işlemler telefon numarası üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Otobüs saatleri hakkında da çağrı merkezi numarasını arayarak bilgi alınabilmektedir.

Cizre Nuh İtimat çağrı merkezi numarası 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat  Müşteri Hizmetleri Numarası

Çeşitli sebeplerden dolayı otobüs firmaları ile iletişime geçilmesi gerekebilmektedir. Otobüs saatinin unutulması, otobüste yer olup olmadığını öğrenmek ya da otobüs hakkında genel bir bilgi almak için müşteriler firmanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alınabilmektedir. Bu nedenle müşteri hizmetleri numarasından yardım alınabilmektedir.  Yolcuların yardım alabileceği firma müşteri hizmetleri numarası  0 850 302 73 73 olarak bilinmektedir. Bu hat üzerinden firma ile iletişim kurulabilmekte ve elde edilmek istenilen tüm bilgiler kolay bir şekilde alınabilmektedir.

Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetleri numarası 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma ile iletişime geçmek için zaman kaybetmek istemeyen ya da acil bir şekilde firma ile iletişim kurması gereken kişiler direkt bağlanma hattı üzerinden firma ile iletişime geçebilmektedir. Firma ile iletişime geçebilmek için kullanılabilecek olan direkt bağlanma hattı 0549 607 99 73 olarak bilinmektedir. Bu iletişim numarası üzerinden firmanın 7/24 aktif hattına direkt bağlanılabilmektedir.  Bunun yanı sıra 0 549 607 99 17  hattı üzerinden de firma ile anında iletişime geçmek mümkündür. Direkt bağlanma hattı üzerinden  firma ile iletişime geçilmesi durumunda otobüsler başta olmak üzere pek çok konuda detaylı bilgi sahibi olunması mümkündür.

Cizre Nuh İtimat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Şikayet Hattı

Firmalar kimi zaman olumlu yorumlar alırken kimi zaman ise şikayet alabilmektedir.   Herhangi bir olumsuz durumun yaşanması ya da olumsuz bir yorumu yapılmak istenmesi durumunda firmaların şikayet hattı kullanılmaktadır. Bu firmanın da şikayet hattı mevcuttur. Otobüs ile bir yerden başka bir yere yolculuk yapmak istiyor ancak olumsuz bir durum görüyorsanız şikayet hattını kullanabilirsiniz. Şikayet hattını kullanmak isteyen kişiler 0 486 616 23 00 hattı üzerinden şikayetlerini bildirebilmektedir. Bu hattın kullanılması durumunda tüm bilgiler verilebilmekte ve şikayet dile getirilebilmektedir. Ancak bunun yanı sıra sorunları diğer çağrı merkezi hatları üzerinden de iletmek mümkündür.

Firma her türlü problemde çağrı merkezi hattı, müşteri numarası üzerinden yardımcı olmaktadır. Bu hatlar üzerinden firma ile iletişime geçilmesi ve her türlü bilginin alınması mümkündür.  Ancak şikayetlerin çözüme kısa süre içerisinde kavuşturulması için şikayet hattının kullanılması önerilmektedir. Bu hattın kullanılması durumunda her türlü şikayetin iletilmesi ve  olumlu bir şekilde çözüme kavuşturulması mümkün olmaktadır.  Bu nedenle diğer hatların şikayet için çok sık kullanılması önerilmemektedir. Ancak zor durumda kalınması durumunda diğer hatların da şikayet hattının da şikayet için kullanılması mümkün olacaktır.

Cizre Nuh İtimat şikayet hattı 0486 616 23 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cizre Nuh İtimat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cizre Nuh İtimat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cizre Nuh İtimat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0486 616 23 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cizre Nuh İtimat çağrı merkezi numarasına 0486 616 23 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : CİZRE NUH İTİMAT OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres : Cudi Mah. Ömer Hayam Sok. 77 Cizre, Şırnak
Telefon :0486 616 23 00

Arama Terimleri: Cizre Nuh İtimat iletişim bilgileri, Cizre Nuh İtimat telefon no, Cizre Nuh İtimat irtibat tel, Cizre Nuh İtimat canlı destek, Cizre Nuh İtimat müşteri temsilcisi,

Yorum Yap