Dora İletişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dora İletişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dora İletişim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dora İletişim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dora İletişim şikayet hattına erişebilirsiniz. Dora İletişim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dora İletişim İletişim Çağrı Merkezi Numarası

Sektörün itibar sahibi firmalarından biri olan firma sizlere en kaliteli hizmetleri sunuyor. Sunmuş olduğu bütün hizmetler iletişim politikalarına ve ilkelerine uyumlu olarak gerçekleşir. İletişim sektöründe yenilikçi özelliklere sahip bir firma olarak biliniyor. Sizlere piyasadaki en ayrıcalıklı hizmetleri sunan, rakipsiz bir firmadır. Firmanın iletişim sektöründeki başarısı profesyonelliğinden meydana gelmektedir.

Sunmuş olduğu bütün hizmetler profesyonel hizmet standartlarına uyumlu olarak gerçekleşir. İşinin ehli, uzman personelleri sizlere en ayrıcalıklı hizmetleri sunuyor. Dora iletişim çağrı merkezi numarası + 90 216 469 40 60 numaralarından oluşuyor. Bu numaralar üzerinden firmayla direkt olarak iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Çağrı merkezi hizmetleri 7/24 kesintisiz gerçekleşir.

Çağrı merkezi personelleri diksiyon becerileri düzgün, halkla ilişkiler alanında uzman kişilerden oluşuyor. Müşterilerine kabiliyetli personellerimiz aracılığıyla profesyonel bir çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Müşteri tabanlı bir firma olarak sektörde ün ve şan sahibidir. Sizlere sunmuş olduğu çağrı merkezi hizmetleri HD iletişim kalitesi standartlarında gerçekleşir. Görüşmeleri sırasında hiçbir ses kopukluğu yaşanmaz.

Dora İletişim çağrı merkezi numarası 0 216 469 40 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dora İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız müşteri hizmetlerimize bağlanmanız yeterli olacaktır. Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça kolaydır. Saniyeler içerisinde mobil cihazlarınız üzerinden müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattı+ 90 216 469 40 60 şeklindedir. Çağrı merkezi personelleri sizlere en hızlı iletişim hizmetini verecektir.

Dora İletişim müşteri hizmetleri numarası 0 216 469 40 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dora İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmayı diğer rakip firmalardan ayıran en önemli avantajı sunmuş olduğu hızlı hizmetlerdir. Hızlı hizmet avantajlarına sahip bir firma konumundadır. Firmaya direkt bağlanmak için yapmanız gereken tek işlem + 90 216 469 40 60 telefon numaralarını tuşlamaktır. Numaraları tuşladıktan sonra saniyeler içerisinde çağrı merkezi birimi ile irtibata geçmiş olacaksınız.

Dora İletişim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 216 469 40 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dora İletişim Şikayet Hattı

Firma kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini kazanmayı kendisine amaç edinmiş kurumsal bir firma konumundadır. Firma kurumsal politikaları kapsamında sizlere gelişmiş bir şikayet hattı hizmeti sunuyor. Şikayet hattına dilediğiniz zaman aralığında bağlanarak şirket ile ilgili bütün şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Şikayet hattı + 90 216 469 40 60 şeklindedir.

Dora İletişim şikayet hattı 0 216 469 40 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dora İletişim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dora İletişim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dora İletişim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 216 469 40 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dora İletişim çağrı merkezi numarasına 0 216 469 40 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Dora İletişim ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres :  Işıklar Cad. No:15/4 Ataşehir 34750 İstanbul
E-Posta : iletisim@doramobile.com
Telefon : 0 216 469 40 60

Arama Terimleri: Dora İletişim iletişim bilgileri, Dora İletişim telefon no, Dora İletişim irtibat tel, Dora İletişim canlı destek, Dora İletişim müşteri temsilcisi

Yorum Yap