Cinemarine Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinemarine Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinemarine çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cinemarine müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cinemarine şikayet hattına erişebilirsiniz. Cinemarine müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cinemarine, Bodrum merkezli bir sinema olup, sinemada kalite ve standartlarından ödün vermeyen izleyicilerin uğrak yeri haline gelmeyi başarmıştır. Sinemada kalite ve vizyonun adresi olarak tanımlanan Cinemarine, İstanbul, Bodrum, Edirne, Kuşadası, Ankara, Mersin, İzmit başta olmak üzere 123 salonu ile hizmet vermeye devam etmektedir. İlk kez vestiyer uygulamasını ücretsiz olarak sunan cinema işletmesi olarak da anılan Cinemarine, profesyonel kadrosu ile birlikte çocuk bakım odası, Türkiye’nin en büyük videowall’ı, Türkiye’de kullanıma ilk kez kendi bünyesinde giren enteraktif oyun platformu, Türkiye için gene bir ilk olarak en büyük LED wall ekranını yayına almayı başarmıştır.

Türkiye için sinema alanında ilklere imza atan Cinemarine, işitme engelliler için de Türkçe altyazılı yerli filmleri seanslar halinde gösterime almıştır. Bedensel engelli vatandaşlarını da unutmayan Cinemarine, tüm salonlarında ön sıra koltukların komple kaldırılabilme işlevselliği ile tasarlanmasına dikkat etmiş ve aynı şekilde engelli misafirleri için engelli asansörünü sinema içinde aktif bir şekilde kullanan ilk sinema zinciri olarak öncülük etmiş bulunmaktadır.

Cinemarine Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de 11 farklı ilde bulunan cinemarine seyircileri için üstün hizmet ve konfor gibi ayrıcalıklarla yapabilecek en iyi sinema keyfini sunuyorlar. Türkiye’de ki bulunduğu iller Ankara, İstanbul, Kuşadası, Bodrum, Çorlu, Edremit, Mersin, Söke, Kayseri, İzmit, Edirne ve Balıkesir’dir. Toplamda ülke genelinde bulunan 123 salonuyla ileri gelen bir şube zincirleri mevcuttur. Türkiye’deki işitme engelli seyircileri için Türk sinemalarını ilk kez altyazılı olarak hizmet vererek aradaki engelleri de kaldıran ilk sinema zinciri olmuştur.

Cinemarine Müşteri Hizmetleri Numarası

Sinemaya girişlerdeki bekleme vakitlerinin insanlar için ne kadar sıkıcı bir vakit aralığı olduğunu bilen cinemarine seyircileri beklerken daha eğlenceli bir zaman olması için fuaye alanını interaktif bir oyun alanına  dönüştürmüştür. Cinemarine şubelerinin 11 farklı ile dağılmasının ardından müşteriler için daha kolay bir hizmet için her ilin bulunduğu yere farklı numaralar vererek zaman kaybetmeden hizmete devam etmişlerdir.

Cinemarine Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sinema sektöründe ileri düzey çalışmalara imzalar atan cinemarine müşteri temsilcisine bağlanmak için verilen uğraştan da bizi kurtarmış bulunmaktadır. Daha önce belirttiğimiz numaraları aradığınız taktirde direk müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

Üstün ve son teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleri ile misafirlerine vip hizmet sunmayı amaç edinmiş olan Cinemarine, sadece günlük ve rutin sinema seansları ile yetinmemiş, kendi bünyesine ait salonlarında çeşitli film festivalleri, çeşitli izleyici dostu kampanyalar, sinema günleri, anneler gününe özel seanslar gerçekleştirerek enteraktif bir sinema ortamı yaratmak için elinden geleni yapmıştır.

Cinemarine Şikayet Hattı

Müşteriler için her koşulda kullanabilecekleri bir iletişim yolu daha sunan cinemarine müşteri bütün iyi koşulları hak ediyor prensibine sahip olduklarını göstermektedir. İsterlerse mail ataraktan da onlara ulaşabilirsiniz. iletisim@cinemarine.com.tr mail adresine atacakları mailler ile de istedikleri hizmeti alabilmektedirler.

Sinema sektöründe ilkleri gerçekleştiren Cinemarine, yine bir ilki gerçekleştirerek, ücretsiz ve sürekli olduğu gibi aktif bir şekilde yayın hayatına devam eden sinema ve kültür dergisi Cinelife’ı da 2011 yılı itibari ile yayına almayı başarmıştır. Türk filmlerinin gelecek nesillere aktarılmasındaki tanıtımlarını da üstlenen Cinemarine, ilk açılış yeri olan Bodrum’da gerçekleştirilen Türk Filmleri Haftası’nda da rol oynamaktadır. Kendi sektörünün profesyonelleri ile izleyicisini buluşturma gibi deneyimler de vaat eden Cinemarine, Türk sinema sektörünün gelişimi ve dünya çapında ilerlemesi için gerek perde arkasında gerek ise beyaz perde gösterimleri ile gerekli olan tüm desteği vermektedir ve daha fazlasını da yapmaya hazırdır.

Cinemarine Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için;

Bodrum Telefon Numarası: 0 252 317 0001
Orion Telefon Numarası: 0 282 673 60 60
Söke  Telefon Numarası: 0 256 512 18 12
Margi Telefon Numarası: 0 284 236 50 01
Erasta Telefon Numarası: 0284 214 42 22
212    Telefon Numarası: 0 212 602 34 34
Nurol  Telefon Numarası: 0212 803 40 88
Rings Telefon Numarası: 0216 504 48 49
Ankara Telefon Numarası: 0312 286 07 77
Trend Telefon Numarası: 0282 673 11 81
Mersin Telefon Numarası: 0 324 325 20 20
İzmit Telefon Numarası: 0 262 502 07 77 numaralarını bulunduğunuz yere göre arayarak istediğiniz gibi randevu alabilirsiniz.

Cinemarine Mail Adresi
iletişim@cinemarine.com.tr

Arama Terimleri: cinemarine çağrı merkezi, cinemarine iletişim, cinemarine müşteri hizmetleri, cinemarine telefon numarası, cinemarine şikayet hattı, cinemarine müşteri hizmetleri numarası, cinemarine şikayet, cinemarine müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Yorum Yap