cinetime-cagri-merkezi-numarasi

Cinetime Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinetime çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cinetime müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cinetime şikayet hattına erişebilirsiniz. Cinetime müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cinetime, 2002 yılında Kocaeli Özdilek şubesinde 2 solanla hizmete girmiştir. Şuanda Türkiye’de bulunan tüm Özdilek alışveriş merkezlerinde Cinetime sineması bulunmaktadır. 8 ilde ortalama 10 salonuyla sinema severlere hizmet vermektedir.

En güncel film seçenekleri ve müşteri memnuniyetine öncelik tanımalarıyla birçok kişinin gözde sinema salonu Cinetime olmuştur. Her bütçeye uygun bilet fiyatları, konforu ve yenilikçi fikirleriyle Cinetime sizleri bekliyor.

Cinetime Çağrı Merkezi Numarası

Cinetime sinema salonları, 1998 yılında kurulan Özdilek Holding Kuruluşlarına ait bir marka olarak bilinmektedir. Kurulduğu günden beri Türk izleyicilerini, en sevilen yapımlar ve aktörlerle buluşturmaktadır. Hizmet kalitesi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başaran markamız, hizmet verdiği salonlarında seyircilerinin keyifli zaman geçirmesine büyük önem göstermektedir. Bugün 9 ayrı bölgede 36 adet üç boyutlu hizmet verebilen salon ve 2 adet Atmos ses teknolojisi ile donatılmış salon ile beraber toplamda 73 sinema salonuna sahip olan markamız salonlarında en üst teknoloji, hijyen ve konfor standartlarına sahip bir şekilde sinemacılık sektöründen hizmetini sürdürmektedir. Cinetime çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Cinetime Müşteri Hizmetleri Numarası

Cinetime sinema hizmetimize, Özdilek Kocaeli (5 Salon), ÖzdilekPark Antalya (10 salon), Özdilek Manisa Turgutlu (7 salon), Özdilek Düzce (7 salon), Özdilek Uşak (7 salon), Özdilek Eskişehir (10 salon), Özdilek Yalova (7 salon), ÖzdilekPark İstanbul (10 salon) ve ÖzdilekPark Bursa Nilüfer (10 salon) olmak üzere 9 farklı lokasyondaki 73 adet sinema salonumuzdan dilediğinizde ulaşabilirsiniz. Sinema keyfinizin öncesinde ve sonrasında da oldukça keyifli zaman geçirebileceğiniz fuaye alamızda misafirimiz olarak lezzetli atıştırmalıklarımızın tadını çıkarabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Cinetime müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cinetime Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cinetime olarak, siz sinemaseverlere en iyi hizmeti sağlamak için her daim elimizden gelenin en iyisi yapmak için uğraşmaktayız. Salonlarımızı, düzenli temizlik ve havalandırma ile hijyen koşullarını her daim sağlayarak hizmetinize sunmaktayız. En iyi sinema deneyimini siz değerli seyircilerimize sağlamak için koltuklarımızın konforu ve ses ve görüntü kalitemizin kusursuz olması her zaman önceliğimizdir. Sizlerin görüş ve isteklerinizi ve memnun kalmadığınız durumları bizimle paylaşmanız bizler için çok önemlidir. Misafirlerimize en iyi sinema deneyimini yaşatma amacı ile sunduğumuz hizmetlerimizle ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda ilgili şubemizin telefon hattından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz www.cinetime.com.tr adresimizdeki iletişim formunu doldurarak mesajınızı merkezimize iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cinetime müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Cinetime Şikayet Hattı

Cinetime ailesi olarak, misafirlerimizin memnuniyeti her zaman bir numaralı önceliğimizdir. Sizin görüş ve önerileriniz doğrultusunda gelişimimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. İstek, görüş ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmak için www.cinetime.com.tr adresindeki cinema tüketici anketini doldurarak size sunduğumuz hizmetin en ince detaylarına kadar değerlendirebilir ve bu deneyimi daha iyi seviyelere taşımamıza yardımcı olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cinetime müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cinetime şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cinetime’nin bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın sinema salonunu kolayca öğrenebilir, vizyonda olan filmleri öğrenebilir ve istek, soru, şikayet ve önerilerinizi bu numara üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla da tüm görüş ve önerilerinizi Cinetime’a iletebilirsiniz.

Cinetime Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224  219 60 00

Cinetime İletişim Formu

Arama Terimleri: cinetime iletişim bilgileri, cinetime telefon no, cinetime irtibat tel, cinetime canlı destek, cinetime müşteri temsilcisi, cinetime şikayet hattı, cinetime müşteri hizmetleri numarası, cinetime çağrı merkezi numarası, cinetime iletişim numarası, cinetime çağrı merkezi, cinetime müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap