chippin çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri iletişim telefonu şikayet hattı

Chippin Çağrı Merkezi Numarası

Koç Topluluğu şirketlerinden biri olarak hizmet vermektedir. 2002 yılında kurulan Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş, tarafından açılan bu platform yeme içmeden giyime, marketten kuru temizlemeye, elektronikten beyaz eşyaya kadar uzanan yelpazede ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Bu uygulamayı google play store üzerinden ya da app store üzerinden indirebilirsiniz. Alışverişlerinde MasterPass alt yapısı ve Koç Holding güvencesiyle ödeme imkanı sunan uygulama ödeme yaptıkça sizlere chippin kazandırarak bu anlamda uygun kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda chippininizi sizler başkalarına aktarabildiğiniz gibi başka kişilerden de transfer olarak alabilirsiniz.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Chippin gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Chippin çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Mobil ödeme sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Chippin her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Chippin ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Chippin amacı müşterilerine hitap eden mobil ödeme kolaylıklarını en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan ödemeleri en kısa sürede ve güvenilir olarak yapmaktadır. Hizmetlerinin arkasında duran Chippin aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Chippin Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Chippin, özellikle mobil ödeme sektöründe kendinden bahsettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden mobil ödeme çeşitliliğini ve güvenilir tercihleri arttırarak kendini güncellemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Chippin  müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Chippin ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Chippin çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

 

Chippin Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 502 95 85

Mevcut  chippin uygulaması üzerinden oluşturduğunuz hesabı kullanarak birçok konuda destek alabilirsiniz.
paylas@chippin.com

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Chippin sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Chippin iletişim bilgileri, Chippin telefon no, Chippin irtibat tel, Chippin canlı destek, Chippin müşteri temsilcisi, Chippin şikayet hattı, Chippin müşteri hizmetleri numarası, Chippin çağrı merkezi numarası

2 Yorum

  1. Hayriye Güven 24 Ekim 2023
  2. Suhal erol 4 Ocak 2024

Yorum Yap