Wirecard çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri şikayet hattı

Wirecard Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Türkiye’de tüm GSM operatörlerinin 1 numaralı iş ortağı olarak çalışmayı hedefleyen bir firmadır. Mobil ödeme alanında oldukça ilerde olan Mikro Ödeme/3PAY, 2014 yılının Kasım ayında Wirecard AG’nin tamamını satın almasıyla piyasada varlığını arttırmıştır. Piyasadaki 17 yıllık tecrübesiyle, Wirecard AG çevrimdışı, çevrim içi veya mobil olarak 25.000’den fazla müşteriye hitap ederken en iyi şekilde destek sunmaktadır. Firma son teknoloji ödeme hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca müşterilerin kendi uluslararası ödeme stratejilerini geliştirmeleri konusunda büyük bir destek vermektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Wirecard gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Wirecard çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Frankfurt Borsa’sında işlem gören ilk 30 teknoloji şirketinden biri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine birçok farklı ödeme yöntemini uçtan uca hizmet olarak sunmaktadır. Wirecard AG bünyesine katılan Wirecard Türkiye de, mobil ödeme pazarındaki liderliğine oldukça önem vererek kendini geliştirmektedir. Ödemeyle ilgili son kullanıcının ihtiyaç duyduğu her alanda yeni çözüm ve ürünler ekleyerek gelişimine devam etmektedir. Kredi kartı ve son teknolojiler pazarına da aktif bir şekilde giriş yapan firma günden güne büyümesine devam etmektedir. Artık son kullanıcının ödeme yaptığı her an ve her mecrada müşteriye dokunabilmek adına kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren firma oldukça beğeni toplamaktadır.

Wirecard Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Wirecard , özellikle mobil ödeme sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden sunulan özellikleri geliştiren ve mobil ödeme alanınında güveni arttırarak kendini güçlendirmektedir. Mobil ödeme alanında gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütmektedir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Wirecard müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor.

En iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Wirecard ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Wirecard çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında Wirecard internet web sitesi üzerinden bize ulaşın seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Wirecard Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 286 27 18

tr.destek@wirecard.com iletişim e posta adresi olarak verilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda e posta adresine mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Wirecard iletişim bilgileri, Wirecard telefon no, Wirecard irtibat tel, Wirecard canlı destek, Wirecard müşteri temsilcisi, Wirecard şikayet hattı, Wirecard müşteri hizmetleri numarası, Wirecard çağrı merkezi numarası

Yorum Yap