Nautica Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nautica Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nautica çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nautica müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nautica şikayet hattına erişebilirsiniz. Nautica müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nautica Çağrı Merkezi Numarası

Nautica 1983 yılında Amerika’da kurulan bir marka olurken denizle dünyanın keşfinden ilham alınarak yelkencilik ürünleri çıkararak ilk adımlarını atmaya başlamıştır. Markayı ifade eden logosu isminin anlamı olan yelken buradan gelir. Sonrasında artan ilgi ile ürün kategorisini genişletmiştir. Latincede yelken anlamına gelen markanın ismi bu şekilde yol almıştır. Dünyada da tercihi fazla olan marka  ülkemizde de yerini alır. Amerikan markası olan firma David Chu tarafından 1983 yılında herkese hitap eden ürünlerle kurulmuştur. İletişim numarası 444 37 36 olurken bu numaradan şikâyetlerinizi bildirebilir ya da farklı sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim numarasından hafta içi her gün 09:00 00:00 arası ulaşabilirken resmi tatillerde ise 09:00 19:00 arası iletişim sağlayabilirsiniz. Markanın iletişim sayfasından da gerekli bilgi ve diğer önerilerinizi yazarak da iletişime geçebilirsiniz.

Nautica çağrı merkezi numarası 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nautica Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma Türkiye’ de Adana, Ankara, Trabzon, Antalya, Mersin ve İzmir gibi şehirlerde bulunurken internet üzerinden alışveriş imkanı da bulunur. İnternet üzerinden sağlanan alışverişler için iade veya değişim için gerekli hizmetlerini vermektedir. Web sitesi üzerinden sıkça sorulan sorular arasında iade ve değişim koşulları bilgisine yer veren firma 444 37 36 müşteri hizmetleri numarası olurken buradan iletişim için kolaylık sağlar. Dünyaca tanınan bu markanın internet üzerinden alışverişi oldukça güvenlidir. Engin ÖZTÜRK markanın yüzü olurken kadın, çocuk, erkek ve çeşitli aksesuarlarıyla hizmet veren firma iletişim formu da bulunurken buradan da iletişim sağlanabilir. Değişim ve iade sırasında ürünleri incelemeye alırken bir hafta içerinde müşterilerine kesin dönüş sağlar.

Nautica müşteri hizmetleri numarası 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nautica Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma müşterilerine gerekli hizmeti tam anlamıyla sağlayabilmek için iletişim anlamında güçlü bir ekipleşme kurmuştur.  Müşteri hizmetleri kendi müşterileri için sunulurken iletişim kurmak oldukça kolay olacaktır. Yaşadığınız olumlu ya da olumsuz görüşleri müşteri hizmetindeki yetkili kişiler tarafından dikkate alınarak gerekli dönüşler en hızlı şekilde yapılır. Bu birim sadece müşterileri dinlemek ve çözüm bulmak için bulunur. Vaktinizin kısıtlı olduğu zamanlarda sadece iletişim formundan gerekli her şeyi yazarak iletişim de sağlayabilirsiniz. Dünya da ve ülkemizde de tanınan marka iletişim konusunda da başarılı olduğu için bugün tercih edilen markalardandır. Müşterilerinin sorunlarını çözebildiği için bugün halen varlığını sürdürürken müşterilerinin alışveriş bilgilerini daha sonrasında yardımcı olabilmek için sistemin de tutar. İnternet üzerinden firmanın web sitesi ücretsiz üyelik sağlayarak bir sonraki alışverişlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Nautica müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nautica Şikayet Hattı

Firma sunmuş olduğu ürünlerle oldukça çeşitlilik sağlar. Spor veya ofis ortamlarında oldukça şık olabileceğiniz ürünlerin yanı sıra mevsim geçişlerinde de kullanılacak ürünler bulunur. Günlük hayat için tercih edilebilecek ürünleriyle beraber pijimalarınız için de bu markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Aksesuar anlamında da oldukça fonksiyonel olan firma güneş gözlüğü veya saat anlamında da tercihi olan markalardandır. Yaz aylarında mayolarınızın tercihini bu firmadan sağlayabilirken beden tablo aralığı da herkese hitap edebilmektedir. Sorularınızın yanıtına hızlıca dönüş sağlayabilmek için iletişim numarasından veya https://www.nautica-tr.com/iletisim buradan yazışarak iletişim sağlayabilirsiniz. Firma kaliteli bir iletişim sağlamak için ve bire bir müşterileriyle iletişim sağlamak adına canlı destek veya whatsapp uygulamalarını kullanmayan kurumsal bir firmadır. Müşteri hizmetlerinden dönüşünüzü hızlıca alabilirken yazışmada da aynı hız alınır. Üyelik iptali istediğiniz takdirde yetkili birim bunu gerçekleştirirken gerekli ve daha önce yapmış olduğunuz alışveriş bilgileri silinir. Marka sunduğu ürünlerin kalitesi ile ülkemizde de üretim tesisi bulundurmaktadır. Oldukça köklü bir firma olan bu firma gittikçe büyürken ürün anlamında da standartlarını bozmadığı görülür.

Nautica şikayet hattı 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nautica müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nautica şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nautica Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 37 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nautica çağrı merkezi numarasına 444 37 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : EREN PERAKENDE VE TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi Sk. Metropol İstanbul Sit. C2 Apt. No:2 A/14 ATAŞEHİR / İSTANBUL
Telefon : 444 37 36

Arama Terimleri: Nautica iletişim bilgileri, Nautica telefon no, Nautica irtibat tel, Nautica canlı destek, Nautica müşteri temsilcisi

Yorum Yap