Kartal Yuvası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Kartal Yuvası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kartal Yuvası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kartal Yuvası, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin satışını yapan mağazalar zinciridir. Önceden markanın adı BJK Store iken Kartal Yuvası olmuştur. Kartal Yuvası’nın toplamda 37 farklı mağazası vardır. Bu mağazalar şöyledir; 1’i Diyarbakır 23’ü İstanbul, 4’ü Ankara, 3’ü Antalya, 2’si Adana, İzmir, İzmit, Samsun, Söke, Susurluk, Lefkoşa.

Kartal Yuvası’nda erkek, kadın, bebek, çocuk, aksesuar, ev&ofis gibi genel ürün kategorileri bulunmaktadır. Bunun yanında tüm spor malzemeleri ve tekstil ürünleri Kartal Yuvası’nda temin edilebilmektedir.

Kartal Yuvası’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine hafta için 10.00 ile 18.00 arasında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla satın almayı düşündüğünüz veya satın aldığınız ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim konusunda sorularınızı sorabilir, üyeliğiniz ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Kartal Yuvası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 399 1903

Arama Terimleri: kartal yuvası iletişim bilgileri, kartal yuvası telefon no, kartal yuvası irtibat tel, kartal yuvası canlı destek, kartal yuvası müşteri temsilcisi, kartal yuvası şikayet hattı

Cevapla