kartal-yuvasi-cagri-merkezi-numarasi

Kartal Yuvası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kartal Yuvası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kartal Yuvası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kartal Yuvası şikayet hattına erişebilirsiniz. Kartal Yuvası müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kartal Yuvası, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin satışını yapan mağazalar zinciridir. Önceden markanın adı BJK Store iken Kartal Yuvası olmuştur. Kartal Yuvası’nın toplamda 37 farklı mağazası vardır. Bu mağazalar şöyledir; 1’i Diyarbakır 23’ü İstanbul, 4’ü Ankara, 3’ü Antalya, 2’si Adana, İzmir, İzmit, Samsun, Söke, Susurluk, Lefkoşa.

Kartal Yuvası’nda erkek, kadın, bebek, çocuk, aksesuar, ev&ofis gibi genel ürün kategorileri bulunmaktadır. Bunun yanında tüm spor malzemeleri ve tekstil ürünleri Kartal Yuvası’nda temin edilebilmektedir.

Kartal Yuvası Çağrı Merkezi Numarası

Kartal yuvası, karakartal fanlarına özel bir web sitesi adresidir. Beşiktaş taraftarlarının forma, aksesuar kişiye özel tasarım Beşiktaş ürünlerini almasına yardımcı olan bu web sitesi kullanıcılara büyük rahatlık sağlamaktadır. Çünkü her an birşeyler sipariş edebilir forma kupa gibi eşyaları sepetinize ekleyebilirsiniz. Web sitesine e posta adresinizi girerek kampanyalar ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Web sitesinde aşağıya doğru inildikçe göreceksiniz ki müşteri destek hattı mevcut 0850 399 1903 telefon numarasından 7/24 müşteri temsilcilerine ulaşabilir, aklınıza takılan bütün soruları sorabilir ve alacağınız ürünlerin stok durumlarını kontrol ettirebilirsiniz. Kartal Yuvası çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kartal Yuvası Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezimize 0850 399 1903 numarası ile 7 gün 24 saat ulaşılabilmektedir. Çağrı merkezimiz dışında. Sitemizdeki beni ara formunu doldurunuz ve gönderiniz. Form bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecektir. Bir diğer iletişim yöntemi ise sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak bize göndermenizdir. Ayrıca Beşiktaş JK mobil uygulamamızı indirebilir ve Kartal yuvasından alışverişlerinizi mobil uygulama üzerinden de yapabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Kartal Yuvası müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kartal Yuvası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kartal yuvası çağrı merkezi, mail ve iletişim formlarıyla siz değerli yolculara hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz tüm türkiye için kullanılabilmektedir. Önceden de belirttiğimiz gibi isteyenler müşteri temsilcisi numaralarını arayarak da iletişime geçebilir. 0850 399 1903 numarasıyla müşteri hizmetlerimize doğrudan bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezimizde biletinizi satın alabilir ya da diğer işlemleri yapabilirsiniz. Sitemiz ve mobil uygulamamız aracılığıyla da yine ürünlerimizi inceleyebilir hoşunuza giderse satın alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kartal Yuvası müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Kartal Yuvası Şikayet Hattı

Kartal yuvası ile ilgili yaşadığınız sorunları şikayet hattımıza iletebilirsiniz. Şikayet hattımıza ulaşmak için 0850 399 1903  numarasından bizi arayabilirsiniz. E-posta adresimize de gerekli bilgileri vererek şikayetinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan  genel müdürlüğümüzün numarasına fax yollayabilirsiniz. Fax gönderilirken adınız soy adınız neyle ilgili şikayetinizin olduğunu ve içeriğini iletebilirsiniz . başka bir işleminiz varsa veya öneri vermek isterseniz yine 0850 399 1903  numarasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisi danışmanımız sizinle iletişim kurup sorununuzu en kısa sürede çözeceğinden emin olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kartal Yuvası müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kartal Yuvası şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kartal Yuvası’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine hafta için 10.00 ile 18.00 arasında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla satın almayı düşündüğünüz veya satın aldığınız ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim konusunda sorularınızı sorabilir, üyeliğiniz ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Kartal Yuvası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 399 1903

Arama Terimleri: kartal yuvası iletişim bilgileri, kartal yuvası telefon no, kartal yuvası irtibat tel, kartal yuvası canlı destek, kartal yuvası müşteri temsilcisi, kartal yuvası şikayet hattı, kartal yuvası müşteri hizmetleri numarası, kartal yuvası çağrı merkezi numarası, kartal yuvası iletişim numarası, kartal yuvası çağrı merkezi, kartal yuvası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap