gedizelektrik-cagri-merkezi-numarasi

Gediz Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gediz Elektrik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gediz Elektrik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. 2013 yılından beri İzmir ve Manisa illerinde bulunan 2,94 milyon kişiye kesintisiz elektrik hizmeti sunmaktadır.

Elektrik kesintisi, kaçak kullanım ihbarları, elektrik arıza bildirimi, fatura itirazı, sayaç okuma itirazlarınızı bildirebileceğiniz birçok müşteri ilişkileri merkezleri ve bayiileri bulunmasıyla beraber çağrı merkezinden bir telefonunuzla tüm sorun ve sorularınızı bildirebilirsiniz. İzmir ve Manisa dışı aramalarınız için başka bir numaraları mevcuttur.

Enerjisi ile hayata canlılık vermeyi hedefleyen firma geniş müşteri kitlesine en iyi şekilde elektrik sunumunu yaparken minimum sorun ile çalışmalarına devam etmektedir. Sorunlara pratik ve hızlı çözümler sunan firma müşteriler tarafından beğenilmektedir.

Gediz Elektrik Çağrı Merkezi Numarası

Müşteri memnuniyeti konusunda kararlı ve öncelikli bir tutuma sahip olan firma oldukça beğenilmektedir. Adil bir rekabet ortamında çalışmalarına devam etmektedir. Enerji piyasasındaki varlığını sağlam adımları ile sürdüren firma günden güne büyümesine devam etmektedir.

Görevli olduğu bölgede serbest olmayan tüketicilere en iyi şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm serbest tüketicilere ise İkili Anlaşma yolu ile elektrik tedarik hizmeti sunan firma müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Gediz elektrik müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Gediz Elektrik web sitesi üzerinden hızlı borç sorgulama yapabilir, üyelik bilgilerinizle birçok bilgiye ulaşabilir ödenmemiş faturanızı ödeyebilirsiniz.

Gediz Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (Kesinti/Arıza İhbar Hattı)
0850 800 0 186
186

İzmir ve Manisa dışından yapılacak aramalar için:
0232 990 00 00

Gediz Elektrik Web Sitesi

Gediz Elektrik Online İşlemler

Şikayet, soru, öneri ve bilgi talepleriniz için Gediz Elektrik iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Gediz Elektrik İletişim Formu

Ayrıca GDZ Elektrik web sitesi üzerinden Kaçak Kullanım İhbarı, Elektrik Arıza Bildirimi, Sokak Aydınlatma Önerisi/Şikayeti, Bilgi Danışma Başvurusu, Sayacım Okunmadı, Sayaç Okuma İtirazı, Kaçak Fatura İtirazı gibi bildirimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GDZ Elektrik Sizi Dinliyoruz İletişim Formu

Ayrıca adres ve e-posta bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Adres: Anadolu Caddesi No:41 Megapol Tower Kat:19 Bayraklı / İZMİR
E-Posta: bilgi@gedizelektrik.com.tr

Arama Terimleri: gediz elektrik iletişim bilgileri, gediz elektrik telefon no, gediz elektrik irtibat tel, gediz elektrik canlı destek, gediz elektrik müşteri temsilcisi, gediz elektrik şikayet hattı, gediz elektrik müşteri hizmetleri, gediz elektrik çağrı merkezi numarası, gediz elektrik müşteri hizmetleri numarası

36 Yorum

  1. Caner 13 Ağustos 2018
  2. Ayşenur karagöz 15 Ocak 2019
  3. Nihan 28 Ocak 2019
  4. Mahmut Aktaş 6 Ağustos 2019
  5. Halil Hüseyin 4 Eylül 2019
  6. ali izzet köprülü-nurcan köprülü 21 Şubat 2022
  7. Turgut yolcu 28 Mayıs 2022
  8. Suna Kıraç 2 Haziran 2022
  9. İlhan adar 7 Ocak 2024

Yorum Yap