Oynasana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oynasana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oynasana çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Oynasana müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Oynasana şikayet hattına erişebilirsiniz. Oynasana müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Oynasana Çağrı Merkezi Numarası

Oynasana sitesi, Türkiye’de online olarak hizmet veren ilk oyun platformudur. 1997 tarihinde henüz internet üzerinde oyunlar  olmadan ve online oyun oynanmaya başlamadan önce kurulan bir oyun platformudur.  Oyunculara oyun tanıtımı yapıldığında  oyuna başlanır ve yerel  oyun sunucu hizmetini sağlanır.

20 yıldır internet üzerinden hizmet vermekte olan firma, oyun severlerle birlikte olmaktadır.  Böylece isteklere ve beklentilere göre sürekli olarak kendini yenilemeyi başarmıştır. Firma çağrı merkezi numarası 0 212 996 07 00 telefon numaralarını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sitenin sağ tarafında yer alan ‘’Yardım’’   sekmesini tıkladığınızda site ile ilgili ya da oyunlarla ilgili yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Oynasana çağrı merkezi numarası 0212 996 07 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oynasana Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 212 996 07 00 irtibat  numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Canlı destek hizmetimizden faydalanmak için hafta içi 10:00 ila 18:00 saatleri arasında iletişim numarasını kullanabilir ya da diğer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik elektronik posta ile  mail atabilir ve mail iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmak için,  müşteri hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz ve oynadığınız oyunlarla ilgili bilgi alabileceğiniz telefon numarası yer almaktadır. E-posta numarası destek@oynasana.com mail hesapları ile aklınıza takılanları sorup öğrenebileceğiniz mail adresimizdir.

Oynasana müşteri hizmetleri numarası 0212 996 07 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oynasana Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direkt bağlanma işlemleri için  site üzerindeki irtibat numarası ile iletişime geçebileceğiniz telefon numarası yer alır.  Telefon numarasını  hafta içi saat 18.00 kadar ulaşabilirsiniz. Ayrıca ”Bize ulaşın” sekmesindeki formu doldurduğunuzda en kısa zaman diliminde geri dönüş sağlanacaktır.

Firma ile iletişime geçerek yardım almanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisi  yardım sekmesini tıklamaktır. Site üzerinde yer alan (yardım) sekmesini tıkladığınızda size mutlaka geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca e posta linkine tıkladığınızda, oyunla ilgili her konuda, mail hesabınızdan, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Oynasana müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 996 07 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oynasana Şikayet Hattı

Firma şikayet hattını aramak için sitemizi ziyaret etmelisiniz. Site üzerindeki telefon numaralarını arayarak şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Firma site kullanıcılarına önem vermekte olan bir internet oyun sitesidir. Oyunlarla ilgili ve yapılan işlemlerle ilgili şikayetleriniz için geri dönüşüm  sağlanacaktır.

Firma ile aklınıza takılan sorularınızı destek ekibimize sorabilir ve yardım alabilirsiniz. Oyunlarla ilgili yapacağınız işlemlerinizi telefon ederek ya da destek ekibimizle irtibata geçerek yardım alabilirsiniz. Her konuda size hizmet vermek için bekleyen müşteri hizmetlerimize ulaşarak hizmet almak üzere  site üzerindeki irtibat numaralarını kullanarak  destek alabilirsiniz.

Oynasana şikayet hattı 0212 996 07 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Oynasana müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Oynasana şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Oynasana Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 996 07 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Oynasana çağrı merkezi numarasına 0212 996 07 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Oynasana iletişim bilgileri, Oynasana telefon no, Oynasana irtibat tel, Oynasana canlı destek, Oynasana müşteri temsilcisi

Yorum Yap