She Love Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

She Love Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

She Love Ayakkabı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde She Love Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden She Love Ayakkabı şikayet hattına erişebilirsiniz. She Love Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

She Love Ayakkabı Çağrı Merkezi Numarası

Birbirinden güzel kadın, erkek ve çocuk ayakkabı ile terlik ve sandalet modellerini uygun fiyata, kolay ödeme seçenekleri fırsatı ile sunan She Love Ayakkabı, bir online satış mağazasıdır. Site üzerinden satın almak istediğiniz spor ve günlük ayakkabı, bot, çizme, terlik, sandalet ve outlet ürün ödemesini dilerseniz EFT ve havale, dilerseniz kredi kartı ve dilerseniz kapıda ödeme imkânı ile yapabilirsiniz. Web sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri, kullanılmamış olması kaydıyla, fatura kesim tarihinden itibaren 7 gün içinde değişim hakkı sunan bu online ayakkabı mağazasına, ürünler, ürün fiyatları, ödeme koşulları dahil her konu ve siparişler için 0537 621 95 34 numaralı çağrı merkezi telefonundan iletişim sağlanabilmektedir.

She Love Ayakkabı çağrı merkezi numarası 0537 621 95 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

She Love Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Numarası

Online mağazacılık sektöründe müşterilerinin memnuniyeti adına daima profesyonel hizmetler sunan mağaza, müşteri haklarına saygılıdır. İndirim fırsatları ile de büyük imkânlar sunan mağaza, EFT, havale ve kredi kartı ile ödeme yapılan ürünlerin derhal sipariş hazırlama işlemleri aşamasına geçmektedir. Sipariş, hafta içinde saat 14.00’ kadar verildiği takdirde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. PTT Kargo ile anlaşmalı olan mağaza siparişleri, 1 veya 3 gün içinde kargo şirketi tarafından adresinize teslim edilmektedir. Mağazanın müşteri hizmetleri, her türlü sorularınız için 0537 621 95 34 numaralı telefondan hizmet vermektedir.

She Love Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası 0537 621 95 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

She Love Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hizmet standartlarını üst düzeyde tutmaya çalışan mağaza, satın alınan ikinci üründe indirim fırsatı sunmaktadır. Güvenli alışveriş, taksit imkânı, kapıda ödeme imkânı, ücretsiz kargo ve değişim imkânı sunan mağazadan vermiş olduğunuz siparişin iptal süresi 2 gündür. Verilen siparişin ödemesi yapılmadığı takdirde,  2 gün askıda kalan sipariş iptal edilir. Mağazaya sormak istediğiniz sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz varsa   0537 621 95 34 numaralı telefondan mağazaya direkt bağlanabilirsiniz.

She Love Ayakkabı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0537 621 95 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

She Love Ayakkabı Şikayet Hattı

Bu online ayakkabı alışveriş sitesi, birden fazla kullanıcıya aynı anda alışveriş imkânını sunar. Bazen müşterilerin aynı ürünü satın alabilmesi mümkündür. Böyle bir durumda da ürünün toklarda tükenmesi doğaldır. İnternet üzerinden ödemesi yapılan ama stoklarda tükenen ürün için 4 ile 30 gün arasında bekleme süresi olmaktadır. Eğer ürün, 4 ile 30 gün arasında tüketiciye gönderilemezse ödemesi iade edilmektedir. Online sitenin hizmetleri ya da site ile ilgili başka bir konu hakkında şikâyetleriniz veya sorunlarınız varsa yukarıdaki numaradan, bunları iletebilirsiniz.

She Love Ayakkabı şikayet hattı 0537 621 95 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen She Love Ayakkabı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri She Love Ayakkabı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

She Love Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0537 621 95 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. She Love Ayakkabı çağrı merkezi numarasına 0537 621 95 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : My Office İş Mrkz. – Ataşehir/İstanbul
E-Posta : info@sheloveayakkabi.net
Telefon : 0537 621 95 34

Arama Terimleri: She Love Ayakkabı iletişim bilgileri, She Love Ayakkabı telefon no, She Love Ayakkabı irtibat tel, She Love Ayakkabı canlı destek, She Love Ayakkabı müşteri temsilcisi

Yorum Yap