siemens-cagri-merkezi-numarasi

Siemens Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siemens çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Siemens müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Siemens şikayet hattına erişebilirsiniz. Siemens müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siemens 1847’de Almanya’da kurulmuş bir elektronik firmasıdır. Avrupa’nın en büyük elektronik firması niteliğini taşımaktadır. Siemens; endüstri, sağlık ve enerji alanlarında hizmet vermektedir. Türkiye’de 1856 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Siemens dünya üzerinde toplam 190 ülkede 480 binden fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Siemens’in genel ürün kategorileri şu şekildedir; konglomerat, telekomünikasyon, güç üniteleri, otomasyon, aydınlatma, medikal teknolojiler, ulaştırma ve otomotiv, demiryolu araçları, su teknolojisi, yapı teknolojileri, ev aletleri, yangın uyarı sistemleri, bilişim servisleri, Siemens PLM yazılım.

Siemens Çağrı Merkezi Numarası

Avrupa’nın teknoloji devi olan Siemens Türkiye’deki kişilerin ilk tercihi haline gelmiştir. Bünyesi içerisinde bulunan beyaz eşyaları ve elektronik aletleri ile ürünün kalitesi tartışılmaz bir gerçektir. Ülkemizde 400’den fazla yetkili servisi ile de ürünlerinin arkasında olan bir markadır. Servisler kurulum, bakım, arıza, orijinal yedek parça ihtiyaçlarını kişilere sunmaktadırlar. Birçok satış noktası ve ünlü alışveriş mağazalarında bulunan çeşitleri ile her yerde bu markayı görebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinesi, fırın, küçük ev aletleri, klima, televizyon gibi ürünleri ile çok kişinin tercih ettiği çeşitler arasında ihtiyacınız olan ürünleri yetkili satış noktalarından temin edebilirsiniz.

Ürünlerine verdiği değer, kişilere sunduğu kaliteli hizmetle birlikte her geçen gün şube sayısını artıran marka, çağrı hizmetleri ile de sizlerin yanında yer almaktadır. Teknik destek almak, ürünlerle ilgili sıkıntılarınızı dile getirmek ve görüş- öneri bildirmek için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Siemens Müşteri Hizmetleri Numarası

Hayatınızı kolaylaştıracak bütün elektrikli eşyalara Siemens bayilerinde rastlayabilirsiniz. İsterseniz tek isterseniz paket halinde satılan ürünleri Siemens.com.tr adresinde de inceleyebileceksiniz. Sizlerin soru ve sorunları ile ilgili olan firma müşteri hizmetlerini de kişiler için oluşturmuştur. Bizleri 444 6 668 numaralı müşteri hizmetlerimizden arayabilirsiniz. Sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, yorumlayabilir ve kalitemizi daha yukarılara taşımak için bize yardımcı olabilirsiniz.

Online destek merkezimiz de sizler için oluşturulmuştur. Teknik destek almak ve bilgi edinmek için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Ürün satın alma, tavsiyeler ve sorun giderme durumlarınız için bizlerle görüşmeniz mümkündür.

Siemens Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evlerinizde şık bir görsellik oluşturmak adına ihtiyacınız olan ürünler Siemens bayilerinde ve yetkili satıcılarında sizlere sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yukarıdaki numarayı arayabilir, internet sitemiz üzerinden mail gönderebilirsiniz. Bizleri facebook, instagram, yuutube üzerinden takip etmeniz de mümkündür.

Siemens Şikayet Hattı

Ürün kalitesinden emin olduğu için müşteri memnuniyeti adına Siemens müşteri hizmetleri şikayet hattını da siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerle, servislerle, teknik ekiple ilgili her türlü şikayetinizi bizlere iletebilirsiniz. Sorununuz en kısa süre içerinde çözülecek ve bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. En güzel ve en modern ürünler siz müşterileri için tasarlanmıştır.

Siemens’in 7/24 hizmet veren 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Siemens’ten satın almış olduğunuz ürün veya hizmet hakkında teknik destek alabilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, size yakın Siemens satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Siemens Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 66 88

Arama Terimleri: siemens iletişim bilgileri, siemens telefon no, siemens irtibat tel, siemens canlı destek, siemens müşteri temsilcisi, siemens şikayet hattı, siemens müşteri hizmetleri, siemens müşteri hizmetleri numarası, siemens çağrı merkezi numarası, siemens iletişim numarası, siemens çağrı merkezi, siemens müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Tuğba SARI 22 Ağustos 2017
    • Yönetici 22 Ağustos 2017
  2. Hülya ATEŞ 19 Ocak 2018
  3. Sevim akar 7 Şubat 2018

Yorum Yap