Yürük Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yürük Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yürük Home çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yürük Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yürük Home şikayet hattına erişebilirsiniz. Yürük Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yürük Home Çağrı Merkezi Numarası

Evinize şıklık getirecek birçok ürün Yürük Home ev tekstil ürünlerinde bulunmaktadır. Yatak odalarımızın ihtiyaçları arasında bulunan yatak örtüleri farklı renklerde ve farklı desenlerdedir. Odanıza uyum sağlayacak bir ürünle mutlaka karşılaşacaksınız. Mobilyalarınız, halılarınız ve perdelerinizle uyumlu yatak örtülerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca tek ya da çift kişilik nevresim takımlarımız da her odaya uyumlu ve farklı güzelliktedir. 3D nevresim takımları ile farklı görsellikleri yatak odanızda oluşturabileceksiniz. Çocuğunuzun odasında da kahraman resimleri olan güzel desenler sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ürünlerimizle ilgili her türlü konu hakkında çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Yürük Home çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yürük Home Müşteri Hizmetleri Numarası

Salonların ve oturma odalarınızın vazgeçilmezi olan koltuk takımlarınız kirlenecek diye korkmayın. Onların üzerlerine bir kılıf gibi geçireceğiniz koltuk örtülerimiz sizleri bu dertten kurtaracaktır. Çekyatlarınız üzerinde solma yapmayan ve yıkanınca çekmeyen örtüler hem şık bir görüntüye sahiptir hem de oldukça kaliteli ürünlerdir. Yıllarca kullanabileceğiniz kumaş ve ipliklerden üretilmişlerdir. Halı ve perde modellerimiz evinizdeki her mobilya ve aksesuarlarla uyumlu renklerde üretilmiştir. Halılarınızın kirlenmesinden de korkmayın. Çünkü onlar için de halı örtülerimiz mevcuttur. Bu örtüler özellikle küçük çocukları olan kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Halı, koltuk örtüsü, perde seçimlerinizi yapabilir ve kendi tarzınızı yansıtan modern takımlar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca kırlent kılıfları ile koltuk ve çekyatlarınızda farklılık oluşturabilirsiniz. Bütün çeşitlerimiz incelemek ve satın almak için yurukhome.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Kredi kartından taksitle alma, kapıda ödeme, ücretsiz kargo avantajlarından faydalanmanız için sizleri internet sitemize bekliyoruz. Müşteri hizmetlerini aramak isteyen kişiler 0 850 340 00 09 çağrı merkezi numarasını arayabilirler. Ürün siparişleri, sipariş takibi, istek, dilek ve öneriler müşteri hizmetlerimizden ya da internet adresimizden yapılmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yürük Home müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yürük Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yürük Home müşteri hizmetlerini yukarıdaki numaradan arayabilir ya da internet sitemiz üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden bizi takip etmeniz de mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yürük Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yürük Home Şikayet Hattı

Özel tasarımlarla sizler için oluşturulmuş ürünlerimizden kaynaklı bütün şikayetleri tarafımıza bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve en kısa zaman içerisinde giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yürük Home müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yürük Home şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yürük Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yürük Home çağrı merkezi numarasına 0850 340 00 09 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Resmi Adı: Yürük Home Halı Örtüsü | Kırlent,Koltuk kılıfı ve 3D Nevresim
Telefon: 0850 340 00 09
Adres: Bağlar Mah. Hacıosman Efendi Sokak No:12 kat 1 Güneşli Bağcılar İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Yürük Home iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Yürük Home sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Yürük Home iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Yürük Home iletişim bilgileri, Yürük Home telefon no, Yürük Home irtibat tel, Yürük Home canlı destek, Yürük Home müşteri temsilcisi, Yürük Home şikayet hattı, Yürük Home müşteri hizmetleri numarası, Yürük Home çağrı merkezi numarası, Yürük Home iletişim numarası, Yürük Home çağrı merkezi, Yürük Home müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap