Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosarf çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknosarf müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknosarf şikayet hattına erişebilirsiniz. Teknosarf müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teknosarf Çağrı Merkezi Numarası

Yeni bir ofis açmaya karar verdiğinizde bilgisayardan yazıcı mürekkebine kadar birçok malzemeye ihtiyacınız olacaktır. İş kurmak zaten zor bir durum iken bir de bu malzemeleri arayıp bulmak ve yüksek ücretine rağmen satın almak sizler için daha da zor olacaktır. Böyle bir durumda hayatınızı kolaylaştırmak için Teknosarf sizlerle birlikte. Bu firma sayesinde tüm ofis malzemelerini anında bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin tüm özelliklerine ulaşabileceğiniz en güvenilir ofis malzemesi satış sayfasındasınız. Sizler de ofis malzemesi satın almak ve ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer çağrı merkezi numaramız olan 0850 259 10 90 telefon numaramızdan bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Teknosarf çağrı merkezi numarası 0850 259 10 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teknosarf Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firma ile sadece ofis malzemelerini değil aynı zamanda kırtasiye ürünlerini, temizlik malzemelerini, gıda ve içecekleri de bir tık ile tek bir adresten satın alabilirsiniz. Güvenilir internet alışveriş sayfamız sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor ve sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Tüm bu imkanlardan yararlanabilmeniz için ise sitemize üye olmanız yeterli olacaktır. Sitemize üye olduktan sonra sizlere sağlanan avantajlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için müşteri hizmetleri numaramız olan 0850 259 10 90 telefon numaramızdan bizleri arayabilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teknosarf müşteri hizmetleri numarası 0850 259 10 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teknosarf Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle birlikte kaliteli hizmete de sahip olabilirsiniz. Sitemize üye olduktan sonra alışverişinizi kolaylıkla yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Siparişinizi verirken veya sitede dolaşırken herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 0850 259 10 90 numaralı telefondan direkt olarak bizlere bağlanabilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için oldukça önemlidir. Bu yüzden sorunlarınızı bizlerle her zaman paylaşabilir ve daha düzenli bir alışveriş sitesine sahip olabilirsiniz.

Teknosarf müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 10 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teknosarf Şikayet Hattı

İster ofisiniz isterseniz de eviniz için yapacağınız tüm alışverişlerde sizleri memnun etmek her zaman birinci öncülüğümüzdür. Bu yüzden alışveriş yaparken veya siparişinizi teslim aldıktan sonra herhangi bir şikayetiniz, öneriniz veya görüşünüz varsa 0850 259 10 90 numaralı telefondan bizleri arayabilir ve tüm fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Teknosarf şikayet hattı 0850 259 10 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teknosarf müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teknosarf şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teknosarf Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 10 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Teknosarf çağrı merkezi numarasına 0850 259 10 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: ERD PAZARLAMA VE BİLİŞİM TİCARET AŞ
Adres: FULYA MAHALLESİ BÜYÜKDERE CADDESİ NO:74 D İÇ KAPI NO :10 ŞİŞLİ/İSTANBUL
E-Posta : info@teknosarf.com.tr
Telefon : 0850 259 10 90

Arama Terimleri: Teknosarf iletişim bilgileri, Teknosarf telefon no, Teknosarf irtibat tel, Teknosarf canlı destek, Teknosarf müşteri temsilcisi, Teknosarf şikayet hattı, Teknosarf müşteri hizmetleri numarası, Teknosarf çağrı merkezi numarası, Teknosarf iletişim numarası, Teknosarf çağrı merkezi, Teknosarf müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. adnan 7 Ocak 2022

Yorum Yap