Bursagaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Bursagaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursagaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursa’daki tüm ilçelerine doğalgaz hizmeti veren Bursagaz firması abonelerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için hem internet üzerinden online işlemler yapabilme imkanı vermiş olup hem de kurmuş olduğu çağrı merkezi birimi sayesinde telefonla da birçok işlemi yapma imkanını sunmaktadır.

Bursagaz çağrı merkezinde müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için Bursagaz iletişim 444 lü numarası bulunmaktadır. Haftada 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz yerden telefon ile birçok işlem yapabilirsiniz.

Bursagaz müşteri hizmetleri telefon numarası ve adres bilgileri aşağıda verilmiş olup ayrıca internet üzerinden yapabileceğiniz işlemler için linkler verilmiştir. Telefonla aramak yerine aşağıda verilen Bursagaz websitesi linkleri üzerinden de işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bursagaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 11 33

Bursagaz Hizmet Binası
BURSAGAZ Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş.
Adres: Nilüfer Köyü Mahallesi Kavaklıdere Sokak No:15 PK:16265 Osmangazi/BURSA

Bursagaz Abonelik

Bursagaz Ödeme Noktaları

Bursagaz Güncel Fiyat Bilgileri

Bursagaz Fatura Borç Sorgulama

Arama Terimleri: bursagaz iletişim bilgileri, bursagaz telefon no, bursagaz irtibat tel, bursagaz canlı destek, bursagaz müşteri temsilcisi, bursagaz şikayet hattı, bursagaz müşteri hizmetleri

5 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla