Kırgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Kırgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Kırgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 yılında kurulmuş olan Kırgaz; Kırıkkale ve Kırşehir illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Kırgaz, Kırıkkale ve Kırşehir bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Kırgaz’ın 0318’li ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Kırgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Kırgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 318 224 06 46
187

Arama Terimleri: kırgaz doğalgaz iletişim bilgileri, kırgaz doğalgaz telefon no, kırgaz doğalgaz irtibat tel, kırgaz doğalgaz canlı destek, kırgaz doğalgaz müşteri temsilcisi, kırgaz doğalgaz şikayet hattı, kırgaz doğalgaz fatura ödeme, kırgaz doğalgaz kesinti, kırgaz müşteri hizmetleri

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla