Kırgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kırgaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kırgaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kırgaz şikayet hattına erişebilirsiniz. Kırgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 yılında kurulmuş olan Kırgaz; Kırıkkale ve Kırşehir illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Kırgaz, Kırıkkale ve Kırşehir bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Kırgaz’ın 0318’li ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Kırgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Kırgaz Çağrı Merkezi Numarası

Kırgaz, Kırıkkale- Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret şirketidir. Kırgaz şirketi 2004 tarihinde kurulmuştur. Kırgaz, doğalgaz sektöründe çevreye karşı olan sorumluluklarının bilinciyle hareket eden, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmadır. Çalışanları ile birlikte ileri teknolojiyle ekonomik, hızlı, kesintisiz bir şekilde müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Abonelerimizin her türlü sorununa çözüm bulmak, istek ve önerilerini değerlendirmek amacıyla çağrı merkezlerimiz kurulmuştur. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati 7/24 olarak kesintisiz iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız ile birebir görüşme sağlayarak sorun veya şikayetlerinize çözüm bulabilir, onlarla dilek, istek gibi taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Kırgaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Kırgaz doğalgaz firmamız tecrübe, bilgi, üretkenlik, güvenilirlik ve şeffaflık değerleriyle faaliyet göstermektedir. Doğalgaz sektöründe müşteri memnuniyeti ilkesini sürekli olarak yükseltmeyi amaçlamaktayız. Bununla paralel olarak müşteri hizmetleri çalışanlarımız müşterilerimizle sürekli olarak iletişim halindelerdir. Müşteri hizmetleri birimimizde abonelerimizin her türlü şikayet ve sorunlarına en hızlı, doğru ve güvenilir çözüm bulunur. Bir talep veya öneride bulundukları zaman bu yerine getirilmeye çalışılır. Kırgaz müşteri hizmetleri birimine 0 318 224 06 46 numaralı telefon hattından ulaşım sağlanabilmektedir.

Kırgaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğalgaz kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlar dilek ve şikayet, abonelik işlemleri gibi konular olmaktadır. Bu gibi sorunlar kurumlara gitmeden telefon üzerinden halledilebilmektedir. Abonelerimizin kendi başına çözemediği problemlerde en doğru ve güvenilir yol müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişime geçmektir. Müşteri hizmetleri birimine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşılabilmektedir. Temsilcilerimizle sorununuzu ya da talebinizi paylaşmanız halinde, temsilcilerimiz sizi en yetkili ve doğru birime aktaracaklardır. Ayrıca sadece kaçak ve sızıntı durumlarda acil olarak ulaşabileceğiniz numara 187 hattıdır.

Kırgaz Şikayet Hattı

Kırgaz doğalgaz şirketi müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve buna çok önem veren bir şirkettir. Bu yüzden müşterilerinin problem ve sorunlarına en güvenilir ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı amaçlamaktadır. Kırgaz şirketi ile ilgili şikayet ve önerilerinizi dilerseniz müşteri temsilcilerimize bildirebilir ya da www.kirgaz.com.tr internet sitesinden istek, öneri ve şikayet formunu doldurabilirsiniz. Şikayet talebiniz çalışanlarımız tarafımdan değerlendirilmeye alınarak en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

İLETİŞİM

KIRŞEHİR MERKEZ

ADRES: Medrese Mah. 91 Sk. No. 6/A 40200 KIRŞEHİR
TELEFON: 0 386 212 84 84 -0386 213 88 65 – 0386 212 80 59
FAKS: 0 386 212 80 49
E MAİL: kirgaz@kirgaz.com.tr

Kırgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 318 224 06 46
187

Arama Terimleri: kırgaz doğalgaz iletişim bilgileri, kırgaz doğalgaz telefon no, kırgaz doğalgaz irtibat tel, kırgaz doğalgaz canlı destek, kırgaz doğalgaz müşteri temsilcisi, kırgaz doğalgaz şikayet hattı, kırgaz doğalgaz fatura ödeme, kırgaz doğalgaz kesinti, kırgaz müşteri hizmetleri, kırgaz müşteri hizmetleri numarası, kırgaz çağrı merkezi numarası, kırgaz iletişim numarası, kırgaz çağrı merkezi, kırgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

“Kırgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

  1. sitenizden alışverir yaptım. ürünleri iade ettim. kargo tarafından bana telefon ile dönüş yapacagınız söylendi. aranmadım ben sizi arıyorum ulaşamıyorum…..

    Cevapla

Yorum yapın