Burger King Şikayet

Burger King Şikayet

Burger King şikayet, Burger King şikayet hattı, Burger King şikayet telefonu var mı? Burger King şikayetim var nasıl iletebilirim? Burger King şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Burger King Şikayet

Dünyanın en büyük ve en popüler restoran zincirlerinden birisi olan Burger King, hazır gıda sektörünün en güçlü markalarından birisi olarak öne çıkıyor. Uluslararası pazarda hizmet vermekte olan Amerika merkezli restoran zinciri devi Burger King, Türkiye’ de en fazla mağazaya sahip olan fast food markası konumunda da bulunuyor. Türkiye genelinde yayılan restoranları ile tüketicilerin en çok tanıdığı ve en çok tercih ettiği fast food markasıdır. Bu şekilde yüksek tüketim hacmine sahip olan Burger King restoranlarında tüketicilerin yaşayabilecekleri sorunlarda, kaliteli müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi amacı ile Burger King şikayet desteği sağlanıyor. Tüketiciler, şikayetlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirebiliyor.

Burger King müşteri hizmetleri servisinin son derece dinamik ve gelişmiş olması sayesinde yaşanan sorunlara istinaden yapılan şikayetlerde de en hızlı şekilde çözümleri sağlayabilme potansiyeline sahiptir. Bu şekilde tüketiciler Burger King şikayet bildiriminde bulunmaları durumunda, yaşadıkları sorun ve mağduriyetin en hızlı şekilde giderileceğinin bilincindedir. Bu durumda kurumsal hizmet standartlarının son derece yüksek kalitede olmasını sağlıyor. Tüketicilerinin görüş ve isteklerine önem veren Burger King, aynı zamanda da yaşadıkları sorunlara ilişkin olarak da hızlı çözümler sağlamaktadır. Bu şekilde çok daha kısa süreler içerisinde sorunların giderilerek, maksimum kapasitede müşteri memnuniyetinin oluşturulması sağlanıyor.

Burger King şikayet bildirimleri, resmi Burger King web sitesi üzerinde yer alan “İstek ve Önerileriniz” ekranından form doldurularak gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra tüketiciler Burger King müşteri hizmetleri servisini arayarak da şikayetlerinin bildirimini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca normal posta ve e-posta gönderimini kullanarak da Burger King ürünlerindeki sorunlar ya da mağaza personeli hizmet kalitesi ve hijyen koşulları gibi konusunda şikayetleri ilgili birimlere iletebilmek mümkündür.

Burger King Şikayet Hattı

Türkiye’ nin en çok tercih edilen uluslararası restoran zinciri markası Burger King, maksimum seviyede müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşteri hizmetleri servisi çözümleri sağlamaktadır. Özellikle de Burger King şikayet hattı üzerinden tüketicilerin restoranlarında karşılaştıkları sorunları, kendilerine bildirmelerini sağlıyor. Bu şekilde tüketici mağduriyetine yol açan ürün, hizmet anlayışı ve mağaza personeli ile ilgili olarak gerekli olan işlemlerin yerine getirilmesi sağlanıyor. Bu şekilde hem hizmet kalitesi standartlarının daha da yukarıya çekilmesi sağlanıyor hem de tüketici mağduriyetleri giderilebiliyor.

Tüketicilerin kullanabildikleri Burger King şikayet hattı servisi üzerinden 7/24 müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Burger King müşteri hizmetleri servisine iki farklı telefon numarası üzerinden ulaşabilme imkanı bulunuyor.

Burger King Şikayet Telefonu

Burger King ürün ya da hizmetlerini yetkili birimlere iletmek isteyen tüketiciler Burger King şikayet telefonu arayışı içerisinde olabiliyor. İşte bu noktada kullanabilecekleri iki farklı numara bulunmaktadır. Buna göre Burger King müşteri hizmetleri servisi “444” sistemli ve “0850” sistemi iki çağrı merkezi numarası ile faaliyet göstermektedir. Tüketicilerde Burger King restoranlarında aldıkları ürünlerle ilgili sorunları, mağaza personeli hizmet kalitesiyle ilgili yaşadığı sorunları ve tabii ki mağaza hijyen ve fiziksel sorunları ile ilgili şikayetleri bu numaralardan bildirebiliyor.

Burger King müşteri hizmetleri servisine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak 444 54 64 telefon numarasını kullanarak ya da 0850 222 54 64 telefon numarasını kullanarak, ulaşabilme şansına sahip olunabiliyor. Her iki numarada gün boyunca hem mobil hatlardan hem de sabit hatlardan son derece hızlı ve kolay bir şekilde aranabiliyor. Bu şekilde yaşanan mağduriyetlerde yetkili personelle görüşme sağlanamaması gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanıyor. Bu sayede de sorunlara uluslararası hizmet standartlarına uygun olarak çözümlerin oluşturulmasıyla maksimum müşteri memnuniyeti oluşturulabiliyor.

Arama Terimleri: burger king şikayet, burger king şikayet var, burger king şikayet hattı, burger king şikayet telefonu, burger king şikayetim var

One Response

  1. gamze özgenler 5 Temmuz 2022

Yorum Yap