Joker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Joker Şikayet

Joker Şikayet var mı? Joker müşteri hizmetleri direk bağlanma, Joker müşteri temsilcisi direk bağlanma, Joker şikayet var gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Joker Şikayet

Günümüzün en popüler anne ve çocuk, bebek ürünleri satış mağaza zinciri olan Joker Mağazası ile birlikte bu kategorideki her türlü ürün grubuna son derece pratik ve kolay bir şekilde ulaşabilmek mümkün oluyor. Bu şekilde birbirinden farklı alanlardaki ihtiyaçlar için en güncel anne ve çocuk kategorisindeki ürün gruplarına ulaşabilmek mümkün oluyor. Son derece zengin ürün yelpazesi ve geniş hizmet ağı ile hizmet verdiği kategoride, Türkiye’ nin en çok tercih edilen markası konumunda kendisine yer bulan Joker Mağazası tarafından hem online mağaza hem de fiziki mağazalar sağlanmaktadır. Bu şekilde Türkiye’ nin her yerinde annelerin kendileri ve çocukları için ihtiyaç duydukları her türlü ürüne son derece güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilme şansına sahip olabilmeleri sağlanmaktadır. Bu nedenle de son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmektedir. Joker müşteri hizmetleri numarası ile de bu ürün ve hizmetler hakkında tüketicilere teknik destek sağlanmaktadır.

Türkiye genelinde mağazaları ile anne ve çocuk kategorisinde ürün çeşitliliği sunmakta olan Joker Mağazası’ nın Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Samsun ve Trabzon illerinde mağazaları bulunmaktadır. Bazı illerde birden fazla mağazaya sahipken, bazı illerde ise tek mağazası ile faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte Türkiye’ nin kargo gönderimiyle hizmet verdiği online mağazası da bulunuyor.

Joker Mağazası ürün yelpazesinde “Bebek ve Anne”, “Oyuncak”, “Giyim” şeklindeki üst başlıklarda son derece zengin ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu şekilde annelerin hem kendileri hem de çocukları için ihtiyaç duydukları her türlü ürünü son derece pratik ve güvenilir bir şekilde satın alabilme şansına sahip olması sağlanıyor. Ayrıca bu ürünleri ve mağaza hizmetleri için destek hizmetlerini Joker müşteri hizmetleri servisiyle tüketicilerine sunmaktadır.

Joker Şikayet Hattı

Türkiye’ nin en büyük anne ve çocuk mağazası olan Joker Mağazası tarafından sunulan ürünlerde yaşanan sorunlar ya da ürünlerin teslim alınmasında ya da diğer işlemlerinde yaşanan aksilikler için ilgili muhataplar aracılığıyla, kolayca şikayette bulunabilmek mümkün oluyor. Tüketiciler her türlü soruna istinaden kolay bir şekilde arayabildiği Joker Mağazası çağrı merkezindeki yetkili personellere Joker şikayet bildirimlerini iletebiliyor. Bu bildirimlerin ardından yetkili personeller tarafından incelemeler en hızlı şekilde sağlanarak, kısa zaman dilimleri içerisinde olumlu geri dönüşler sağlanmaktadır. Bu şekilde tüketiciler son derece pratik bir şekilde her türlü konuda teknik destek alabilme şansına sahip olabiliyor.

Joker Şikayet Var

Anne ve bebek ürün grupları dolayısı ile güvenliğe ve sağlığa her zaman önem gösteren bir marka olan Joker Mağazası tarafından, her türlü konuya ilişkin profesyonel destek çözümlerini de dinamik bir şekilde sağlıyor. Maksimum müşteri memnuniyeti odağındaki hizmetleri dahilinde tüketicilerine her türlü konuda yetkili personeller ile görüşme gerçekleştirebilme imkanı vermektedir. Tüm Joker Mağazası ürünleri ve mağaza hizmetleri hakkında iletilmek istenen istek, öneri ve şikayet bildirimleri Pazar günleri hariç çalışma saatleri içerisinde Joker telefon numarası ile ulaşılabilen çağrı merkezinden yapılabilmektedir.

Tüketiciler güncel Joker telefon numarası olan 0850 200 14 14 ile kolay bir şekilde Joker Mağazası çağrı merkezine ulaşabiliyor. Özellikle istek, öneri ve şikayet bildirimlerinin yanı sıra ürünler hakkında bilgi almak, kargo durumu sorgulamak ve çok daha fazlası için başvuru gerçekleştirebiliyor. Ancak müşteri temsilcilerinden yardım almak için Joker Mağazası çağrı merkezi çalışma saatleri olan Pazar günleri hariç 08.00 ile 20.00 saatleri arasında arama yapılması gerekmektedir.

Joker Müşteri Hizmetleri Şikayet Telefon Numarası
0850 200 14 14

Arama Terimleri: joker iletişim bilgileri, joker telefon no, joker irtibat tel, joker müşteri temsilcisi, joker şikayet hattı, joker şikayet var

2 Yorum

  1. yaşar bütüner 29 Mayıs 2019
  2. ÖZGE GÜMÜŞ 30 Mayıs 2019

Yorum Yap