telpa-cagri-merkezi-numarasi

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telpa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Telpa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Telpa şikayet hattına erişebilirsiniz. Telpa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telpa, 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye genelinde 11.000’i aşkın satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Distribütörlük, satış, dağıtım, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir. General Mobile’ın resmi satışve destek firmasıdır.

Satış sonrası destek konusunda müşteri memnuniyeti oldukça fazladır. Sloganları şöyledir; “Distribütörünüz Telpa ise içiniz daima rahat olsun.”

Telpa Çağrı Merkezi Numarası

Telpa 1994 yılında kurulmuş bir cep telefonu satış noktası olarak faaliyete geçmiştir. Telpa, 2001 yılında Motorola markasının distribütörlüğünü, 2003 yılında ise samsung markasının distribütörlüğünü almıştır. Telpa müşterileri için akıllı telefon garantisi sorgulama, şikayet veya görüş bildirme gibi amaçlarla çağrı merkezi birimini kurmuştur. Telpa müşterilerinin dilek, istek, şikayet gibi konularıyla özel olarak ilgilenmektedir. Telpa çağrı merkezi numarası ile sıkıntı yaşadığınız her türlü konu hakkında çağrı merkezi çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin aklına takılan sorulara yanıt verebilir ve sorunlarınıza en doğru ve en hızlı çözümü bulabilir.

Telpa Müşteri Hizmetleri Numarası

Telpa, müşterilerinin her zaman yanında olan bir firmadır. Müşterileri ile kolaylıkla iletişime geçebileceği ve bunu müşterilerini yormadan sadece bir telefon kadar uzaktan yapabileceği müşteri hizmetleri birimini kurmuştur. Müşteri hizmetleri birimindeki çağrı merkezi çalışanlarımız ile hafta içi 8.30 ile 18.30 saatleri arasında kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Çalışanlarımız ile iletişime geçtiğinizde aklınıza takılan her soru hakkında bilgi alabilir, dilek-şikayet gibi durumlarınızı iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri birimimize ulaşmak için 444 9 857 ya da 0553 507 18 18 numaralı telefon hatlarımızı arayabilirsiniz.  Öneri, istek ve şikayetlerinizi Telpa müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Telpa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Telpa, ürünlerinin kalitesinden ödün vermediği gibi müşterilerinin her türlü şikayet ve sorun gibi durumlarda yanında olan bir firmadır. Müşteri hizmetleri birimindeki çağrı merkezi çalışanlarımız sizlerin her türlü sıkıntısına doğru ve hızlı şekilde çözüm bulmaktadır. Müşteri hizmetleri birimimize direk bağlanmak için yukarıda belirttiğimiz telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir. Sorununuzu bizimle paylaştığınızda, konuyla ilgilenen birime aktarımınız kolayca gerçekleşecektir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Telpa müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Telpa Şikayet Hattı

Telpa siz değerli müşterilerimizin her türlü şikayetinde yanında olan bir firmadır. Müşterilerimiz yaşadıkları her türlü sıkıntıda bizimle kolaylıkla iletişime geçebilmektedir. Şikayetiniz olan her türlü durumda yukarıda belirtilen 444 9 857 ya da 0553 507 18 18 numaralı telefon hattımızı arayarak müşteri hizmetleri birimimizdeki çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Şikayetleriniz kayıt altına alındıktan sonra değerlendirilip sizinle tekrar iletişime geçilmektedir. Yapılan her türlü görüşmeleriniz kayıt altındadır. Kişisel bilgileriniz koruma altındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Telpa müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Telpa şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Telpa’nın çağrı merkezi numarası ve WhatsApp’tan ulaşabileceğiniz bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla size en yakın satış noktasını öğrenebilir, en yakın teknik servis bilgisini alabilir, serviste olan cihazınızın son durumu hakkında bilgi alabilir ve tüm soru ve önerilerinizi bu numaralardan bildirebilirsiniz. Ayrıca sitelerinde bulunan canlı destek hattından da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ek olarak aşağıda vereceğimiz iletişim formu bağlantısından bildirimlerinizi gönderebilirsiniz.

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 857
0 553 507 1818

0850 955 15 15

Telpa Canlı Destek Hattı

Telpa İletişim Formu

Arama Terimleri: telpa iletişim bilgileri, telpa telefon no, telpa irtibat tel, telpa canlı destek, telpa müşteri temsilcisi, telpa şikayet hattı, telpa müşteri hizmetleri numarası, telpa çağrı merkezi numarası, telpa iletişim numarası, telpa çağrı merkezi, telpa müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap