borusan çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Borusan

İlk olarak 1944 yılında demir çelik tarım ürünleri ihracatı için kurulmuştur. Ardından ise sanayi yatırımları genişletilmiş ve 1958 yılında Boru Sanayii Anonim Şirketi kurulmuştur.

En büyük çaplı ihracat faaliyetinin gerçekleşmesi ise 1969 yılını buldu. İlk ihracat ise Suriye’ye yapıldı. Bu ihracattan sonra ise şirket daha da büyümeye başladı. 1972 yılında ise tüm alt şirketleri bünyesinde toplayan Borusan Holding kuruldu. Sadece boru üretiminde değil aynı zamanda araç distribütörlüğü, depo hizmetleri, gümrükleme gibi alanlarda da hizmet vermeye başladı. 1996 yılında ise Borusan Yatırım Hisseleri halka arz edildi ve böylelikle daha büyük yatırımlar için kapı aralanmış oldu. Bunların yanı sıra kültür ve sanat etkinlikleri de unutulmadı ve bu kapsamda orkestra ve vakıf kuruldu.

Enerji Sektörü

Borusan 2007 yılında atılım gerçekleştirerek Maya Enerji Grubunun %70’ini satın aldı. Böylelikle enerji sektörüne de giriş yapmış oldu. Dünya devi olan enerji şirketleri ile de enerji protokolleri imzalanarak büyük başarılara imza atıldı. Bu sayede de firmanın adı dünya genelinde duyulmaya başlandı.

Hali hazırda 3 kıtada hizmet veren Borusan 11 ülkede varlığını sürdürmektedir. Kurucu üyesi ise Asım Kocabıyık’tır ve kendisi 2012 yılında hayatını kaybetmiştir.

Duyarlı Üretici

Çevre ve kadın konularına özel gösteren bu firma bu kapsamda dünyada sürdürülebilir çevre için imza atan firmalar arasında 3. Sırada yer almıştır. Bu hassasiyetin aynısını kadın haklarında ve istihdamlarında da gösteren firma böylelikle Neşe Fabrikaları da açmıştır. Ticari faaliyetlerin yanı sıra sosyal kültürel ve sanat alanlarında da aktif olan firma hali hazırda yatırımlarına da devam etmektedir. Bu kapsamda yurtdışındaki yatırımları ile de birçok kimseye istihdam ortamı yaratmaya devam etmektedir. Böylelikle ülke ekonomimize de katkıları artarak devam etmektedir.

Borusan Holding’in telefon numarası, adres bilgisi ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Borusan Holding’le iletişime geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Borusan Holding hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 393 52 00

Borusan Adres
Baltalimanı Hisar Cad. No:5 Perili Köşk Rumeli Hisarı / İstanbul 34470

Borusan Mail Adresi
dozkan@borusan.com

Arama Terimleri: borusan iletişim, borusan çağrı merkezi, borusan müşteri hizmetleri, borusan telefon numarası, borusan irtibat tel, borusan mail adresi, borusan şikayet hattı

Yorum Yap