kktcell-cagri-merkezi-numarasi

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzey Kıbrıs Turkcell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuzey Kıbrıs Turkcell şikayet hattına erişebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell kısa adıyla KKTCELL, 1999 yılının Ağustos ayında kurulmuş bir GSM operatörüdür. Turkcell’in 4.dış iştirakı olarak bilinmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta bulunan iki GSM operatöründen birisidir. KKTCell, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük GSM operatörüdür.

Abonelerine mobil ses ve veri iletişimi veren Kuzey Kıbrıs Turkcell, müşteri odaklı genel satış politikasıyla en güncel ve en kaliteli yeniliklerini aboneleriyle buluşturmaktadır. Abonelerine 2G ve 3G hizmetleri vermektedir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi Numarası

İçinde bulunduğumuz çağda hemen herkes bir akıllı cihaza sahiptir. Sahip olunan bu cihazların işe yaramasındaki en büyük pay şüphesiz hatlardır. Telefon hattı deyince akla gelen ilk operatör Turkcell olmaktadır. Hemen her şehirde bayisi bulunmakla birlikte Kuzey Kıbrıs’ta da müşterilerine hizmet sunmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı bulunan operatör, kendini her geçen gün daha da geliştirmektedir. Gerek bünyesindeki cihazlar, aksesuarlar gerekse mağaza çalışanları ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Hemen her mağazanın müşteri hizmetleri bölümü bulunmaktadır. Bu mağazalardaki müşteri hizmetlerinin işleyişleri farklı olabileceği gibi müşterilere yaklaşımı da farklı olabilmektedir. Biz de milyonların kullandığı bir telefon operatörü olarak müşterilerimizin daima yanındayız. Onların karşılaşacağı her türlü soruna çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Müşterilerimiz Kuzey Kıbrıs Turkcell çağrı merkezi numarası yardımıyla bizlere sorunlarını rahatça dile getirebilirler.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri, bir mağazanın en önemli parçasından biridir. Mağazada satılan, müşteriye sunulandan müşteriye hizmet eden bir bölüm de olmalıdır. Müşteri hizmetleri numarası, markayı tercih eden her müşterinin kullanabileceği, şikayetini ya da önerisini dile getirebileceği numaradır. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetleri numarası da operatörü kullanan binlerce müşterinin sorunlarını dile getirebileceği numaradır. Müşterilerin 533 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerine bağlanmaları mümkündür. Eğer farklı bir operatörden aramak istiyorsanız da 0392 444 9 533 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri her konuda müşterilere yardımcı olmak için kurulmuş bir bölümdür. Müşteri memnuniyeti, çalışma yaşamımızda benimsediğimiz temel ilkelerin başında gelmektedir. Karşılıklı anlayış ve hoşgörü çerçevesinde müşterilerimize hizmet vermek için çaba gösteriyoruz. Müşteri hizmetlerimiz direkt bağlanma şeklinde de hizmet vermektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve yardım istediğiniz konularda görüşme yapabilirsiniz. Bunun için operatörün konuşmalarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Bağlamanız durumunda size en kısa zamanda yardımcı olunacak ve bu hizmetten memnun kalacaksınız.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Şikayet Hattı

Kuzey Kıbrıs Turkcell şikayet hattı, bizi tercih eden müşterilerimizin şikayetlerini dile getirebileceği bir hattır. Herhangi bir şikayet durumunuzda çağrı merkezimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra www.kktcell.com internet adresimizi de kullanarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.  Hangi yöntemi kullanırsanız kullanın müşteri temsilcilerimiz şikayetleriniz en kısa sürede çözülecektir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 3 haneli çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer operatör ve Türkiye aramaları için bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak, aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, kalan kullanım hakkı, bakiye sorgulama, tarife değişikliği, kontör yükleme, fatura sorgulama gibi birçok işlemi yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
533
0392 444 0 533 (Diğer Operatörlerden)
+90 392 600 10 00 (Yurtdışı ve Türkiye’den)

Arama Terimleri: kuzey kıbrıs turkcell iletişim bilgileri, kuzey kıbrıs turkcell telefon no, kuzey kıbrıs turkcell irtibat tel, kuzey kıbrıs turkcell canlı destek, kuzey kıbrıs turkcell müşteri temsilcisi, kuzey kıbrıs turkcell şikayet hattı, kuzey kıbrıs turkcell müşteri hizmetleri numarası, kuzey kıbrıs turkcell çağrı merkezi numarası, kuzey kıbrıs turkcell iletişim numarası, kuzey kıbrıs turkcell çağrı merkezi, kuzey kıbrıs turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma

9 Yorum

 1. Durmus 25 Haziran 2017
  • Yönetici 26 Haziran 2017
   • ceren anıt 14 Eylül 2017
    • Yönetici 14 Eylül 2017
 2. MEHMET 13 Mart 2018
 3. MEHMET 13 Mart 2018
 4. eda naz 10 Mayıs 2018
 5. Ferhat 10 Haziran 2019
 6. Umut Çağra 14 Ekim 2021

Yorum Yap