blutv-cagri-merkezi-numarasi

BluTV Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BluTV çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BluTV müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BluTV şikayet hattına erişebilirsiniz. BluTV müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Blutv Çağrı Merkezi Numarası

BluTV, Doğan Holding tarafından iki bin on altı yılında kurulmuş bir dijital platformdur. İnternet üzerinden yayın yapan medya sağlayıcı uygulamadır. BluTV’ye bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletiniz üzerinden, akıllı televizyonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz. BluTV’yi kullanabilmek ve içeriklerin hepsini özgürce izleyebilmeniz için aylık dokuz doksan lita ücret karşılığı abone olmanız gerekmektedir. İlerleyen zamanalarda fiyatlarda değişime gidilerek güncellemeler yapılmıştır.

BluTV çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BluTV ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde canlı olarak eş değerli ilerleyen televizyon kanallarını, birbirinden farklı kategoride film, dizi, belgesel gibi içerikleri tamamen reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca BluTV üyeleri için özel hazırlanmış birbirinden farklı dizi ve filme ulaşabilirsiniz. Masum dizisi BluTV’nin ilk özel yapım dizisidir.

Blutv Müşteri Hizmetleri Numarası

BluTV’nin 0850’li bir blutv çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi numarasını arayarak aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, abonelik satın alım aşamasında yaşadığınız sorunları bildirebilir, teknik olarak yaşadığınız sorunlar hakkında çözüm alabilir; istek, öneri, soru ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla iletişim formuna ulaşabilir, BluTV ile iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi BluTV müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

BluTV istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden izleyebileceğiniz bir platformdur. Birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi imkan tanıyarak müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyon içeriğine sahip olmakla birlikte farklı seçenekler ile müşterilerinin beğenisine sunulmuştur.

Blutv Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu kadar gelişen ve teknolojik alt yapısını güçlendiren firma oldukça beğeni toplamıştır. Bu sebeple oldukça geniş kitleye hitap ederken blutv müşteri hizmetleri numarası üzerinden de oldukça hızlı ve pratik çözümler sunularak müşteri beklentisi karşılanmaktadır.

İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar  üzerinden her ay güncellenen yerli ve ya yabancı film ve dizilere ulaşabilme olanağı ile sunulan ayrıca içeriklerinin her geçen gün geliştiren uygulama sayesinde istediğiniz yerden erişim yapabilirsiniz. Canlı televizyon yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV’de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca erişim sağlayabilir ve bu imkanı her yerde deneyimleyebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BluTV müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Blutv Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BluTV müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BluTV şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BluTV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 210 52 58

Blutv çağrı merkezi üzerinden iletişime geçerek yaşadığınız sorunları aktarabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ya da yaşamış olduğunuz sorunları aktararak çözüm bulabileceğiniz gibi görüş, öneri ve isteklerinizi de rahatlıkla aktarabilirsiniz.

BluTV Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 210 52 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. BluTV çağrı merkezi numarasına 0850 210 52 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Blutv iletişim numarası dışında yine bilgi alabileceğiniz ya da destek talebinde bulunabileceğiniz iletişim formu da mevcuttur. Bu formu kullanarak iletişime geçebilir ve size dönüşü bekleyebilirsiniz. En kısa sürede ve en etkili çözümleri sunan müşteri hizmetleri ile kalitesini günden güne arttıran firma her geçen gün beğeni toplamaya devam ederken en kaliteli hizmeti en güzel şekilde sunmayı hedeflemektedir.

BluTV İletişim Formu

Arama Terimleri: BluTV  iletişim bilgileri, BluTV telefon no, BluTV irtibat tel, BluTV canlı destek, BluTV müşteri temsilcisi, BluTV şikayet hattı, BluTV müşteri hizmetleri numarası, BluTV çağrı merkezi numarası, BluTV iletişim numarası, BluTV çağrı merkezi, BluTV müşteri hizmetleri direk bağlanma

31 Yorum

  1. Burak 18 Haziran 2018
  2. Resul 5 Mart 2019
  3. Kazım 21 Ocak 2023

Yorum Yap