Kellogg’s Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kellogg’s Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kellogg’s çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kellogg’s müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kellogg’s şikayet hattına erişebilirsiniz. Kellogg’s müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kellogg’s Çağrı Merkezi Numarası

Kellogg’s markası dünya çapında tanınan ve bilinen bir markadır. Satışa çıkardıkları ürünleri genel olarak tahıl ve kahvaltılık tahıl gevrekleri ürünlerinden oluşmaktadır. Kahvaltılık gıda ürünlerinin yanı sıra, bisküvi ve kurabiye ürünlerini de satışa çıkarmaktadır. Oldukça geniş bir müşteri kitlesi olan gıda markasının her geçen gün satış hacmi artmaktadır. Markaya ait ürünler oldukça sağlıklı ve formda tutan ürünler olarak bilinmektedir. Özellikle markaya ait kahvaltılık gevreklerin en çok tercih edilme sebebi de yine bu forma tutma özelliği olmaktadır. Markaya ait bu denli yoğun bir talep olduğundan ve markanın yüksek bir müşteri kitlesi olduğundan dolayı markaya ait çağrı merkezi numarası kullanılmaya başlanılmıştır. Ülkemizin en köklü gıda markalarından bir tanesi olan Ülker bünyesinde satışlarını gerçekleştiren markanın çağrı merkezi ile iletişime geçmek için 0216 524 29 00 numarasına arama yapmak yeterli olacaktır.

Kellogg’s çağrı merkezi numarası 0216 524 29 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kellogg’s Müşteri Hizmetleri Numarası

Ünlü tahıl markasına ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapılan görüşmelerde; ürünler hakkında, yaşanılan bir sorun hakkında veya markaya ait ürünlerin nerelerde tedarik edildiği hakkında kapsamlı bilgiler alınabilmektedir. Bu bilgileri alabilmek için doğrudan çağrı merkezi müşteri temsilcisi numarası olan 0216 524 29 00 numarasını aramak yeterlidir.

Kellogg’s müşteri hizmetleri numarası 0216 524 29 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kellogg’s Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tahıl ve tahıl gevrekleri ürünlerinin satışını gerçekleştiren markanın çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile direkt bağlanma ayrıcalığıyla görüşme gerçekleştirebilmek için öncelikle arama yapılacak olan sebebin ne olduğu hakkında açık ve net fikir sahibi olunmalıdır. Daha sonrasında ise arama esnasında bu sebebin ne olduğu ve hangi kategoriye girdiği biçiminde yapılan ayrımda doğru yönlendirmeler üzerinden ilerlenerek direkt bağlanma fırsatı elde edilebilmektedir.

Kellogg’s müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 524 29 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kellogg’s Şikayet Hattı

Markaya ait ürünlerde yaşanmış olan herhangi bir sorun için veya ürün paketlemesinden kaynaklanan sorunların giderilmesi ve telafi edilmesi için bu durumların doğrudan şikayet hattına bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet hattı ile görüşme yapabilmek için aranılması gereken numara ise çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0216 524 29 00 numarasıdır. Bu numara üzerinden ilgili yönlendirmelere seçerek doğrudan şikayet hattına ulaşmak mümkündür.

Kellogg’s şikayet hattı 0216 524 29 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kellogg’s müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kellogg’s şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kellogg’s Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 524 29 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kellogg’s çağrı merkezi numarasına 0216 524 29 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Ferah Caddesi, Kısıklı Mahallesi, No. 1 34692 İstanbul – Türkiye

Telefon : 0216 524 29 00

Arama Terimleri: Kellogg’s iletişim bilgileri, Kellogg’s telefon no, Kellogg’s irtibat tel, Kellogg’s canlı destek, Kellogg’s müşteri temsilcisi

Yorum Yap