Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mango çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mango müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mango şikayet hattına erişebilirsiniz. Mango müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir çok bayanın ilk tercih ettiği markalardan biri olan Mango, mağazalarından satış yaptığı gibi internet üzerinden de alışverişe imkan sunmaktadır. Müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için Mango müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Mango Çağrı Merkezi Numarası

Mango kadın, erkek, çocuk üzere yaptığı spor, şık kıyafetlerin tasarımlarıyla dikkatleri her daim üstünde topluyor. Firmamızın Türkiye’de birçok satış noktası mevcuttur. Aynı zamanda online alışveriş sitemizden de ürünlerinizi tedarik edebilirsiniz. Kalitemizden ödün vermeden birçok tasarım ürünleriyle spor, şık kıyafetlerimizin bunun yanında ürettiğimiz aksesuarlarımızın her zaman arkasındayız. Kullanıcı hatası olmayan durumlarda sıkıntı duyduğunuz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mango çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcimiz aldığınız tüm ürünlerle ilgili hangi sıkıntınız, şikayetiniz varsa çözümlemektedir. Müşteri memnuniyeti  bizim ilk önceliğimizdir. Mango firması olarak müşterilerimizin her zaman gülen yüzü olmaktayız. Çünkü alınan ürünlerin kalitesinden eminiz. Bilgi edinmek istediğiniz her konu da talep ve önerilerinizi karşılamaktayız. Mango firmamıza mesai saatleri içerisinde her daim ulaşabilir ve bizi arayabilirsiniz.

Mango çağrı merkezi numarası 0850 390 29 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mango Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri temsilcimiz gün içerisinde mesai saatleri müddetince sizlerin telefonlarına bakmak için hizmet vermektedir. Mango firmamız müşteri temsilcimiz sayesinde talep ettiklerinizi karşılar isteklerinizi yanıtlar. Mango firmasından aldığınız tüm ürünlerin arkasındayız. Değerli müşterilerimizin her daim yanındayız. Sıkıntı yaşadığınız ürünlerde online olarak veya mağazalarımızdan aldığınız ürünlerde yaşadığınız sıkıntılar için müşteri temsilcimize bağlanın. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mango müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

0850 390 29 89 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizimle paylaştığınız bilgileriniz korumamız altındadır.  Hattımızda yoğunluk yaşadığınız taktirde, bize ulaşamadığınızda çağrı merkezindeki müşteri temsilcimiz sizlere dönüş yapacaktır.

Mango müşteri hizmetleri numarası 0850 390 29 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mango Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Mango müşteri hizmetlerimize mesai saatleri içerisinde anında erişerek talep ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz. 0850 390 29 89 numarasıyla pazartesinden cumaya 08:00-18:00 mesai saatlerinde hizmet vermekteyiz. Bu numarayla bize direk bağlanarak iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimizden tüm ürünler hakkında bilgi edinebilir aldığınız üründe yaşadığınız problemleri bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz yaşadığınız problemleri en kısa sürede çözmeye çalışacak ve size dönüş yapacaktır.

Mango müşteri hizmetlerine direk bağlanma oldukça kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken şey Mango müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizdir. Bu sayede hiç beklemeden ve ekstra işlem yapmadan müşteri hizmetleriyle direk görüşebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mango müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mango müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 390 29 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mango Şikayet Hattı

Yaşadığımız tüm sıkıntılar ve şikayetler müşteri temsilcilerimiz gibi şikayet hattımızdan her zaman yaşadığınız sıkıntıları çözümlemek için temsilcilerimiz sizinle olacaktır. https://www.mango.com adresinden mango şikayet hattı linkini tıklayarak sorunlarınızı, şikayetlerinizi, talep ve isteklerinizi online olarak da yapabilirsiniz. Mango şikayet hattı her zaman müşterilerinin sorunlarına yardımcı olmak için hazır beklemektedir. Bunun için tek yapmanız gereken şey Mango müşteri hizmetlerini aramanızdır. Ardından Mango müşteri temsilcisinin bağlanmasını bekleyerek şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bu sayede hızlıca şikayetlerinize çözüm üretebilirsiniz.

Aldığınız veya alacağınız ürünle ilgili bilgi alabileceğiniz çağrı merkezi Mango telefon no hafta içi pazartesiden cumaya 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Mango iletişim 444 lü numarası yerine 0850 ile başlayan aşağıda yazılı numarasından ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerek şey 0850 390 29 89 numaralı hattı aramanızdır.

Mango şikayet hattı 0850 390 29 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mango Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 390 29 89

İstek ve şikayetleriniz için telefonla aramak yerine aşağıdaki linke tıklayarak internetten de ulaştırabilirsiniz. Bu sayede Mango iletişim formunu doldurarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Mango İletişim Formu

Arama Terimleri: mango iletişim bilgileri, mango telefon no, mango irtibat tel, mango canlı destek, mango müşteri temsilcisi, mango şikayet hattı, mango müşteri hizmetleri, mango müşteri hizmetleri numarası, mango çağrı merkezi numarası, mango iletişim numarası, mango çağrı merkezi, mango müşteri hizmetleri direk bağlanma

9 Yorum

  1. Volkan Cebeci 17 Eylül 2017
  2. HÜLYA BAL 14 Ekim 2021
  3. Esra 18 Ağustos 2022
  4. MAKBULE KAYA 26 Eylül 2022
  5. BEŞİR GÜR 13 Aralık 2022
  6. İrem 14 Aralık 2022
  7. Elif 15 Aralık 2022
  8. Sevgi 16 Aralık 2022
  9. Gafar 2 Şubat 2023

Yorum Yap