BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BiP, Turkcell tarafından üretilip yayınlanan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama şuanda iOS ve Android platformlarında kullanılabilmektedir. Uygulamaya tüm operatörlerdeki kullanıcılar kullanabilir. Uygulamayı App Store, Google Play, Turkcell AppMarket üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. BiP uygulamasında kullanıcılar birbirlerine kısa mesaj, fotoğraf, ses kayıtları, videolar ve belgeleri anlık olarak gönderebilmektedir.

BiP uygulamasının kendine özgü birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerden kısaca bahsedecek olursak; kaybolan mesaj, caps yaratma, herkesle iletişim kurabilme, grup mesajlaşma, konum paylaşma. Ayrıca ünlü karikatürist Yiğit Özgür’ün tasarladığı özel emojilerde BiP uygulamasında kullanılabilmektedir. BiP uygulaması tamamen ücretsizdir.

BiP uygulamasının maalesef ki bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Ancak BiP uygulamasında bulunan yardım bölümü aracılığıyla uygulama içinde yaşadığınız herhangi bir sorunun cevabını bulabilir, sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla sorununuzu bizlere bildirerek bir yanıt alabilirsiniz.

Arama Terimleri: bip iletişim bilgileri, bip telefon no, bip irtibat tel, bip canlı destek, bip müşteri temsilcisi, bip şikayet hattı

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla