Twitter Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Twitter Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Twitter Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Herkes tarafından merak edilen bir soru Twitter’ın çağrı merkezi numarası var mı?

Ülkemizde ve dünyada popülerliği gün geçtikçe artan sosyal ağ sitesi Twitter’ın maalesef telefon ile iletişime geçebileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmamaktadır. Yaşanan mağduriyetler ve hukuksal sorunlar sebebiyle sadece mahkeme kararı sonucu Twitter’a işlem yaptırılabilmektedir, haricinde bir yetkiliye ulaşmanın mümkünatı yoktur.

Kısacası Twitter’a telefon ile ulaşmanın bir yolu yoktur.

Profilinize erişim sorunu, şifrenizin unutulması, yazışma sorunu, Twitter uygulama ve oyunlarının açılmaması, uygunsuz içerik paylaşımı gibi durumlar Twitter’da en çok yaşanan problemlerdir. Profilinize erişimlerde yaşadığınız sorunlar için şifremi unuttum kısmından güvenlik adımlarını tamamlamanız gerekmektedir. Diğer sorunlarınız için Twitter’a rapor göndermeniz yeterlidir.

Twitter Rapor Gönderme Adresi
Twitter’a Rapor Gönder

Türkiye Cumhuriyeti’ne aykırı içerikler için açılmış olan Emniyet Genel Müdürlüğü Resmi Twitter Hesabı da mevcuttur. Direkt mesaj yoluyla veya etiketleyerek yetkilileri konu hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Resmi Twitter Hesabı
EMG’ye Şikayette Bulun

Konuda belirttiklerimiz haricinde problemler yaşıyor iseniz, konu altında yer alan yorum ekle kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Gerekli açıklamalar konu altında yapılacak olup, mail adresinizi de doğru yazdığınıza emin olunuz. Cevaplarımız mail olarakta tarafınıza iletilecektir.

Arama Terimleri: twitter iletişim bilgileri, twitter telefon no, twitter irtibat tel, twitter canlı destek, twitter müşteri temsilcisi, twitter şikayet hattı, twitter müşteri hizmetleri

10 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla