bilgisayardan sms gönderme

Bilgisayar Üzerinden SMS Nasıl Gönderilir?

Uzun zaman önce kısa mesaj gönderebilmek adına yalnızca cep telefonları kullanılmak zorundaydı. Artık gelişen teknolojiyle birlikte SMS göndermek için cep telefonunuzu sürekli olarak yanınızda bulundurmanıza gerek yok. Sadece bilgisayarınızı kullanarak mesaj göndermenizi sağlayan bu sistem, son derece hızlı ve pratik bir kullanım sağladığı için kullanıcıların beğenisini topluyor. İşte kendi alanında çok başarılı sonuçlar veren bilgisayardan SMS gönderme uygulamaları:

Airdroid

Airdroid uygulamasını kullanarak sadece bilgisayarınızla istediğiniz şekilde kısa mesaj oluşturup bunları anında gönderebilirsiniz. Üstelik kurulumuda son derece hızlı olan program, dosya aktarma gibi işler içinde kullanılıyor. Bunun yanında bilgisayarınızı kullanarak telefonunuzdaki ekran görüntülerini de bu sayede kaydedebilirsiniz. Normal sürümünde sadece mesaj göndermeye yarayan uygulama, Premium sürümüne yükselttiğinizde bu tarz ek özellikleri de sunmuş olacaktır. Üstelik son derece uygun fiyatlar üzerinden Premium üyelik başlatacağınızı belirtmek gerekir.

Join

Bu uygulamayı kullanarak dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızla birlikte rahat bir şekilde SMS gönderebilirsiniz. Uygulamanın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için internet tarayıcısına ilgili uzantının eklenmesi gerekir. Bu eklenti sayesinde mesajları daha iyi bir şekilde yönetebilir, çok kısa bir sürede istediğiniz telefonlara buradan gönderebilirsiniz. Aynı zamanda Google Asistan, ekran görüntüsü alma gibi ek özellikleri de sunmuş olacaktır. Join uygulamasının kurulumunu yaptıktan sonra 30 günlük süre boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Daha sonraki zamanlarda her ay küçük bir ödeme yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pushbullet

Bilgisayardan telefona SMS göndermek için kullanılan Pushbullet, ücretsiz veya Premium şeklinde kullanabileceğiniz uygulamalar arasında bulunuyor. Hafif boyuta sahip olması,gelişmiş özelliklerle donatılması uygulamadan memnun olmanızı sağlar. Özellikle arka planda çalıştığı sıralarda donama gibi problemleri yaratmadığı için, gün içinde çok rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Premium sürümüne yükseltme yaptığınızda dosya paylaşımı ve ekran görüntüsü alma gibi ek özelliklerinde olduğunu belirtmek gerekiyor.

MightyText

Son olarak bu alanda kullanabileceğiniz başarılı uygulamalardan biri olan MightyText sms ve mms gönderimini mümkün hale getiren uygulamalardan  biri oluyor. Uygulama üzerinden bildirimleri okuma ve ekran kaydı alma gibi işlemlerde son derece basit bir şekilde yapılabilir. İlk ay olarak deneme alabileceğiniz uygulamayı daha sonra 5 dolar vererek tam sürüme yükseltebilirsiniz.

Yorum Yap