best fm çağrı merkezi iletişim whatsapp telefon numarası

Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Best FM

İlk olarak 5 Şubat 1993 tarihinde yayın hayatına başlayan Best FM geride bıraktığımız koca yıllarda halen sevilmeye devam etmektedir. ülkemizin ilk özel radyo kanallarından olan Best FM yayın hayatına başladığında başlangıç olarak Ajda Pekkan’ın şarkısını seçmiştir. Kimler geldi, kimler geçti adındaki şarkıyla yayına başlayan Best FM bugüne kadar neredeyse herkese ulaşmıştır.

Medya Grubundan Bağımsız Olma

Son zamanlarda haber kanallarının veya gazetelerin radyo kanalı açmaları son derece popüler bir hale gelmiştir. Ancak Best FM bu akımın bir parçası hiçbir zaman olmamıştır. Her zaman özerk bir yapıya sahip olan bu radyonun başında da radyocular yer almıştır. İşte bu sebeple kapanan birçok radyoya rağmen ayakta kalmayı başarmıştır.

Konuşan Radyo

Best FM’i diğer radyo kanallarından ayıran en temel özelliklerden birisi konuşmacılarının yetkin kişiler olmasıdır. Kimi radyo kanalları sadece şarkı veya hazır dökümanlarla yayın yaparken Best FM konuşmacı olan radyocular ile hem bilgilendirici hem de eğlendirici yayınlar yapmaktadır. İşte bu sayede de günümüze kadar en çok beğenilen radyolar arasında yer almayı başarmıştır.

Ahlaklı Yayıncılık

Medya organlarında yaşanan en büyük sorunlardan birisi de ahlaki çöküntüdür. Zira reklamlarda veya dizilerde yansıtılan hayatlar gerçeklerden çok öte olmakta ve bu da insanların hayatlarını olumsuz etkilemektedir. Öyle ki bu durum ahlaki yozlaşmaya kadar gitmektedir. Bunun yanında artık espri yapmak isteyenler sürekli olarak bel altına bağlamakta ve bunlar da ailecek izlemeye müsait olmamaktadır. İşte bu sorun Best FM’de yaşanmamaktadır. Zira radyonun kurucusu Emrah Hattat’ın da ifade ettiği üzere taksiye binmiş bir bayanın ve taksi şoförünün birlikte dinleyebileceği şekilde yayınlar yapmak temel yayın ilkeleri arasında yer almaktadır.

Yaşayan Organizma

Radyoculuğa oldukça farklı bir açıdan bakan Best FM bu zamana kadar birçok ünlü ile de çalışma fırsatı yakaladı. Öyle ki bunlar arasında ilk sırayı hiç şüphesiz Byazıt Öztürk almaktadır. Ancak bunların yanında birbirinden farklı birçok şarkıcı ve ünlü de radyoya çıkan isimler arasında yer almıştır. Ancak Best FM sadece bunlarla sınırlı kalmamış ve aynı zamanda da ülke gündeminde yer alan olaylara karşı tepkilerini göstermiştir. Bu sayede duyarlı bir radyo olduğunu ispatlamış ve halk tarafından da beğeni toplamıştır.

İnsana ve demokratik değerlere önem veren Best FM bu özelliği ile birlikte insanlar tarafından doğruların adresi olarak da görülmektedir. Hiç şüphesiz ki bu imajı oluşturmak hiç de kolay olmamaktadır.

Best FM’in iletişim telefon numarası, whatsapp numarası, adres ve mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Best FM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından site hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Best FM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
+90 212 251 76 77

Best FM WhatsApp Numarası
0544 330 30 30

Best FM Mail Adresi
bilgi@bestfm.com.tr

Best FM Adres
Dümen Sk, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5 PK: 34427 Beyoğlu / İstanbul

Arama Terimleri: best fm çağrı merkezi, best fm telefon numarası, best fm iletişim, best fm irtibat tel, best fm istek hattı, best fm whatsapp, best fm şikayet

Yorum Yap