kral fm çağrı merkezi iletişim istek hattı whatsapp telefon numarası

Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası

Kral FM

1993 yılında kurularak yayın hayatına başlayan Kral FM bir müzik radyosudur. Zamanında Cem Uzan’ın yayın grubunda olan bu radyo kanalı daha sonra borç sebebiyle TMSF’ye devredilmiştir. Devredildikten sonra satışa sunulan radyo 2005 yılında Çukurova Holding bünyesine geçmiştir. Daha sonra yeniden TMSF’ye geçen radyo 3 sene boyunca burada kalmış ve 2008 yılında Doğuş Grubu’na satılmıştır. Bu tarihten itibaren el değiştirmeyen radyo kanalı zaman zaman skandallar ile anılmaya da devam etmiştir.

Arabesk ve Fantezinin Adresi

Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu radyo bir müzik kanalıdır. Ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi müzik türlerinde yayın yapmaktadır. Dolayısıyla ne zaman canınız müzik dinlemek isterse o zaman Kral FM’i açarak kesinlikle müzik bulabilirsiniz. Ancak bu saydığımız tarzları beğenmiyorsanız pek de şansınızı zorlamayın deriz. Zira çalan müziklerin türleri bu şekildedir.

Ayrıca radyoda görev yapan Dj’ler de son derece başarılı olmaları sebebiyle yankı uyandırmaktadır. Öyle ki bugüne kadar nam yapmış birçok Dj’in Kral FM’de çalıştığını söyleyebiliriz.

İlaç Gibi Radyo

Birçok radyo sloganlarıyla akıllara kazınmaktadır. İşte Kral FM’de bu radyolar arasında yer almaktadır. sloganı ise ilaç gibi radyo idi. Özellikle dertli olanların uğrak yeri haline gelen Kral FM bu sebeple de insanların duygularını döktükleri bir yer olmuştur. Bu kapsamda özellikle gece yarısından sonra kader mahkumlarının meskeni haline dönüşmektedir.

Programlar

Kral FM bünyesinde müzik programları ile birlikte farklı programlar da yayınlanmaktadır. Ancak ağırlık müzik programlarında olmaktadır. Bu kapsamda müzik programları haricinde kısa süreli haber programlarının ve siyaset programlarının yayınlandığını ifade edebiliriz.

Müzik dışı konuların haricinde kalan programların hemen hepsi müzikle yakından alakalıdır. Bu kapsamda en iyi şarkıcı, müzik ödülleri, günün şarkıcısı, günün şarkısı, albümler, istek parçalar gibi birçok program müzik kapsamında takipçilere sunulmaktadır.

Dj’ler

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Kral FM Dj’leri ile oldukça fazla gündem olmaktadır. Hali hazırda da Dj ve programcılar ile dikkatleri çeken Kral FM bünyesindeki programcıların kimler olduğunu da sizlere belirtelim. Öncelikle şunu ifade edelim ki bu radyoda erkek egemen bir yapı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sizler de istediğiniz kadın veya erkek programcıyı dinleme şansını yakalayabilirsiniz.

Program yapanlar arasında başlıcalarını sıralayacak olursak: Afrikalı Ali, Ata Demirkaya, Engin Doymuş, Harbi Kız, Kahraman Tazeoğlu, Kezban Yaşamul, Mine Gonca, Sibel Öcal, Serdem Coşkun gibi birçok ismi sıralayabiliriz.

İnternet Yayını

Kral FM sadece radyolardan değil aynı zamanda da internet üzerinden de canlı yayın yapmaktadır. Sizler de yayın akışına internet üzerinden bakarak programları yakinen takip edebilirsiniz. Müziğin nabzını tutabileceğiniz bu radyoda birbirinden farklı en güzel ve seçkin müzikleri dinleyebilecek ve aynı zamanda da mesajlarınızı paylaşabileceksiniz. Üstelik ülkemizin birçok noktasında da frekansları çekmektedir.

Kral FM’in Çağrı merkezi telefon numarası, faks numarası ve yazışma adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Kral FM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kral FM hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kral FM Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0212 335 00 00

Kral FM Faks Numarası
0212 335 00 88

Kral FM Yazışma Adresi
Ahi Evran Cad. No:4 Maslak-Sarıyer/İstanbul

Arama Terimleri: kral fm çağrı merkezi, kral fm telefon numarası, kral fm müşteri hizmetleri, kral fm faks numarası, kral fm yazışma adresi, kral fm whatsapp, kral fm istek hattı, kral fm şikayet hattı

12 Yorum

 1. Şevin 11 Ocak 2018
 2. Evrim 12 Ocak 2018
 3. Evrim 12 Ocak 2018
 4. hüsamettin 25 Ocak 2018
 5. Hüsamettin 1 Şubat 2018
 6. levent 9 Mart 2018
 7. Ahmet polat 17 Ağustos 2018
 8. engin 5 Eylül 2018
 9. Tolga 29 Eylül 2018
 10. mustafa 20 Temmuz 2019
 11. Cihan 21 Ağustos 2019
 12. Dilan özgün 1 Kasım 2020

Yorum Yap