Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Survivor, 2005 yılından beri televizyonların en sevilen programlarından birisidir. 2006 yılından beri yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı, Acun Medya çatısı altında yapmaktadır. Dünyanın en zor yarışması olarak  bilinen Survivor’da yarışmacılar yaklaşık 4 ay adada yaşam mücadelesi vermekte. Açlık, sıcaklık ve birbirinden zor yarışmalarla mücadele eden yarışmacılar 4 ay adada kalmayı amaçlamaktadır.

4 ay boyunca adada onlarca zorluğa göğüs geren yarışmacılar birinci olmak için yarışıyor. Birincilik ödülü her sene olduğu gibi tam yarım milyon Türk Lirası. Yani 500.000 TL. Yıllardır Dominik adasında yapılan yarışma Türk toplumu tarafından benimsenmiş, televizyon severler her akşam ekran başında heyecanla Survivor’ı takip etmektedir.

Survivor adasında yarışmacılar arasında her hafta SMS oylaması yapılmakta ve oylama sonuçlarına göre yarışmacı adaya veda etmektedir. Maalesef Survivor yarışmasının bir telefon numarası bulunmamaktadır. Aşağıda size vereceğimiz SMS numarasına desteklediğiniz yarışmacı ismiyle birlikte mesaj göndererek sizde oylamaya katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca Survivor yarışmasına katılmak için aşağıda verdiğimiz bağlantılar aracılığıyla başvurunuzu normal form olarak veya videolu başvuru olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Survivor SMS Oy Numarası
1890

Survivor Yarışmacı Başvurusu

Survivor Videolu Yarışmacı Başvurusu

Arama Terimleri: survivor iletişim bilgileri, survivor telefon no, survivor irtibat tel, survivor canlı destek, survivor müşteri temsilcisi, survivor şikayet hattı

16 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla