Troy E Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Troy E-Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Troy E-Store çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Troy E-Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Troy E-Store şikayet hattına erişebilirsiniz. Troy E-Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Troy E-Store Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojik ürünler satan Troy E-Store üzerinden uygun fiyatlarla ihtiyacınız olana sahip olabilirsiniz. Bilgisayar, tablet, telefon, saat, aksesuar çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı fırsatlar sağlayan hizmetler uygun fiyatlarla müşterisini bekler. Çeşitli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi isterseniz ayrıca yetkili servise bağlanabilirsiniz. Şirketlere özel hizmet sağlayan alışveriş sitesi güvenilir alışverişin adresidir. Özel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve uygun fiyatlarla teknolojik ürünlere sahip olabilirsiniz.

Teknolojik ürünler mağazasının sunduğu destek hattı WhatsApp üzerinden iletişime geçebilmenize yardımcı olur. İsterseniz hafta içi olacak şekilde sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında 0 535 045 59 89 hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Tüm detayları öğrenebilir ve siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz kampanyalar hakkında fikir sahibi olursunuz. Bunun yanında 0 850 532 19 92 müşteri hizmeti numarası sabah 09:00 ile akşam 22:00 arasında hafta içi hizmet sağlar. Hafta sonu iletişim kurmak isterseniz sabah 10:00 ve akşam 22:00 saatleri arasında aynı numarayı arayabilirsiniz.

Troy E-Store çağrı merkezi numarası 0850 532 19 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy E-Store Telefon Numarası

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için WhatsApp hattı üzerinden destek alabilirsiniz. İster 0 850 532 19 92 hattı arayabilir isterseniz 0 535 045 58 89 destek hattı üzerinden merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. İstediğiniz seçimi yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanarak dilediğiniz konuyu detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Siparişlerinizi kolayca takip edebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. İsterseniz sipariş takibi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında yetkili servise bağlanmak için yine web sitesinde sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Birbirinden farklı hizmetler sağlayan alışveriş sitesinde ister online alışveriş yapabilir isterseniz mağazadan istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Sunulan hizmetler kalite standartları gereği kayıt altına alınır ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan online mağaza kampanyalarıyla beklentilerinizi karşılar.

Troy E-Store telefon numarası 0850 532 19 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy E-Store Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağazanın sunduğu müşteri hizmetleri hafta içi ve hafta sonu olacak şekilde destek sağlar. İster WhatsApp üzerinden isterseniz müşteri hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında mail üzerinden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramak için 0 850 532 19 92 hatlı numarayı arayabilirsiniz. WhatsApp üzerinden iletişime geçmek isterseniz 535 045 59 89 numaralı hattı tercih edebilirsiniz. Her iki hizmetin de sunduğu hafta içi destek süresi birbirinden farklıdır. Müşteri hizmetleri 09:00 ile 2200 arasında hizmet sağlar. Hafta sonu ise 10:00 ile 22:00 arasında arayabilirsiniz. WhatsApp hattını tercih edecekler ise sadece hafta içi olacak şekilde sabah 09:00 ile 18:00 arasında iletişime geçebilir.

İster müşteri hizmetlerini isterseniz mail adresini tercih ederek iletişime geçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerine ulaşmaktır. Hafta içi ve hafta sonu olacak şekilde müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Sunulan hizmetler kapsamında istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. İster ürünler hakkında isterseniz siparişler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Troy E-Store müşteri hizmetleri numarası 0850 532 19 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy E-Store Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknolojik ürün almak isterseniz size uygun ürünleri detaylı şekilde inceleyerek istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyalar sağlanır ve en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Bütçenize uygun bir alışveriş yapmak isterseniz resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sunulan fiyatlar kampanyalı bir şekilde bütçeniz doğrultusunda beklediğiniz fiyatları sağlar. Ayrıca mağazalar hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesinde bulunan detayları inceleyebilirsiniz. İster online ister mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için numarayı çevirmeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde uzman bir müşteri hizmetine bağlanabilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Sunulan hizmetler kapsamında tüm detaylar aktarılır. Hafta içi ve hafta sonu olacak şekilde müşteri hizmetlerini belirtilen numara üzerinden arayarak iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında direkt bağlanmak için istediğiniz müşteri hizmet numarasını tercih edebilirsiniz. İster WhatsApp üzerinden isterseniz müşteri hizmetleri numarasından tüm merak ettiklerinizi sorgulayabilirsiniz.

Troy E-Store müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 19 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy E-Store Şikayet Hattı

Aklınıza takılanları öğrenmek ve varsa şikayetlerinizi bildirmek için müşteri hizmetleri numarasını tercih edebilirsiniz. İster WhatsApp üzerinden ister müşteri temsilcisine direkt bağlanarak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Tüm şikayetleriniz detaylı şekilde incelenir ve kısa süre içerisinde size geri bildirim yapılır. Bu sayede kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz tüm hizmetlerde varsa şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Aradığınız kaliteli hizmet sunulan müşteri hizmetleri numarası üzerinden verilir.

Troy E-Store şikayet hattı 0850 532 19 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Troy E-Store Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 19 92

İletişim

Şirketin Ünvanı : Artı Bilgisayar Satış Ve Eğitim Hizmetleri İnşaat Makina Sanayi Anonim Şirketi
Adres : Hamidiye mah. Cendere Cad. T3 blok No:103/2 Porta Vadi Kağıthane İstanbul
E-Posta : info@troyestore.com
Telefon : 0850 532 1992

Arama Terimleri: Troy E-Store iletişim bilgileri, Troy E-Store telefon no, Troy E-Store irtibat tel, Troy E-Store canlı destek, Troy E-Store müşteri temsilcisi

Yorum Yap