seagate-çağrı-merkezi-iletişim

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seagate çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Seagate müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Seagate şikayet hattına erişebilirsiniz. Seagate müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1979 yılında Alan Shugart ve Finis Conner tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde kurulmuştur. Sabit disk ürünleri tasarlayan şirket, sabit disk ve depolama çözümleri üretiyor. İlk kurulduğunda adı “Shugart Teknoloji” olan şirket, ilk disk ürünü olan form faktörüyle uyumlu ilk sabit disk ST-506’yı yine o yıllara piyasaya sundu. 1980’li yıllarda IBM ile imzaladığı ortaklık ile büyümesini hızlandıran şirket, daha sonraları IBM ile anlaşmasının sona ermesinin ardından bir iflasın eşiğinden dönerek kendi dağıtım kanalını kuruyor. Yine 1980’li yıllarda şirket isim ve logosunu Seagate ile güncelledi.

Tüm dünya üzerinde veri depolama, saklama ve koruma kategorilerinde çeşitli hizmet ve çözümler sunan bir şirkettir. Hizmet verdiği alanda geçmiş yıllara dayanan bilgi birikimiyle çağın teknolojisini birleştiren firma, depolama aygıtı denildiğinde akla gelecek ilk şirketlerin arasında geliyor.

Seagate Çağrı Merkezi Numarası

Seagate kurulduğu günden itibaren veri depolama üretimini yapan bir firmadır. Firma tüm dijital içerikleri bir arada toplayan sabit diskler üretmektedir. Firmanın teknolojiye olan katkısı büyüktür. Öyle ki  bilgisayarlardaki sabit disk sürücülerinin küçülerek daha az yer kaplamalarını sağlamıştır. Üretime başladığı günden itibaren kendini geliştirerek bugün bilgisayarların disk sürücülerinin, manyetik diskler ve teyp sürücülerinin bilgileri depolamasını, erişmesini ve yönetmesini sağlamıştır. Sabit disk üretiminde sektörde lider konumundadır. Amerika merkezli olan şirket bilgisayar depolama cihazlarının üretim ve dağıtım aşamalarında görev almaktadır. Piyasaya sürdüğü ürünleri yüksek kaliteye sahip ürünlerdir. Müşteri memnuniyetini ürün kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sağlamıştır. Kullanıcılarına ürünleriyle ilgili bilgi vermek için bir çağrı merkezi oluşturmuştur. 0800 023 21 92 numaralı hattan çağrı merkezi temsilcilerine ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seagate çağrı merkezi numarası 0800 023 21 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seagate Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma dijital verilerin saklanması için depolama ürünlerini alanında uzman kadrosuyla tasarlar, üretir ve piyasaya sürer. Ürünleriyle kullanıcılarının iş yükünü hafifleten firma yüksek güvenilirliğe sahiptir. Yüksek depolama alanına sahip çeşitli sabit diskler ile maliyetiniz düşecektir. Sabit disk çeşitleri kısa sürede çok fazla veri yükleyerek zaman açısından tasarruf etmenizi sağlar. Firmanın satışa sunduğu tüm ürünleri garanti kapsamındadır. Garanti süresi ürünün yapısına ve işlevine göre değişiklik gösterir. Ürünlere ait detayları 0800 023 21 92 müşteri hizmetleri numarasından öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcileri tüm detaylar hakkında bilgi sahibidir.

Seagate müşteri hizmetleri numarası 0800 023 21 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seagate Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma ürünlerinde istediğiniz yüksek hizmet kalitesini sunmaktadır. Kalitesi ve güvenilirliğiyle iş yükünüzü hafifletecektir. Dijital verileri depolama sektöründe lider konumunda olan firma ürün çeşitliliğiyle de ön plandadır. Eğer sizde ürün ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız çağrı merkezini arayarak konusunda uzman personelinden bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak firma ve ürünleriyle ilgili detaylara ulaşmak mümkün.

Seagate müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 023 21 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seagate Şikayet Hattı

Şirket ürünlerini her zaman kullanıcılarının ihtiyacı doğrultusunda tasarlamıştır. Yılların tecrübesiyle müşterilerinin isteklerine en doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Yazımızın üst kısmında belirttiğimiz müşteri hizmetlerini arayarak temsilcilerine istek veya varsa şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz.

Seagate’nin mail ve telefon için iletişim bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden ulaşarak istek, şikayet ve de önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca vereceğimiz formu doldurarak Seagate’nin sizi aramasını da sağlayabilirsiniz. İletişim için dil seçeneği İngilizce’dir. Türkçe iletişim bilgileri bulunmamaktadır. Türkçe destek için bilgiler eklendiği zaman sitemiz üzerinden konu güncellenecektir.

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seagate Telefon Numarası
0.800.023.2192
(Pazartesi-Cuma; 08:00-17:00)

Seagate şikayet hattı 0800 023 21 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Seagate müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Seagate şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Seagate Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 023 21 92

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Seagate çağrı merkezi numarasına 0800 023 21 92 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Seagate iletişim bilgileri, Seagate telefon no, Seagate irtibat tel, Seagate canlı destek, Seagate müşteri temsilcisi, Seagate şikayet hattı, Seagate müşteri hizmetleri numarası, Seagate çağrı merkezi numarası, Seagate iletişim numarası, Seagate çağrı merkezi, Seagate müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap