compaq-çağrı-merkezi-iletişim

Compaq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Compaq çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Compaq müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Compaq şikayet hattına erişebilirsiniz. Compaq müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

14 Şubat 1982’de Amerika Birleşik Devletleri, Harris’de kuruldu. 2002’de Hewlett-Packard yani HP şirketi ile birleşti. 2013 yılında marka adı sona erdi. Compaq, ilk kurulduğu yıllardan hemen sonra bilgisayar teknolojisinin yeni gelişmeye başladığı zamanlarda dünyanın en çok satan bilgisayar üreticileri arasında yer aldı. 1990’lı yıllardaki başarısı takdire şayandı. 1988 yılında Compaq, dünya üzerinde büyük bir atılıma imza attı. Dünya tarihindeki ilk VGA İşlemcili dizüstü bilgisayar, günümüz ismiyle laptopları olan Compaq SLT/286’yı çıkarttı. Hemen ardından, 1989 yılının Ekim ayında ise Compaq LTE ile ilk dizüstü bilgisayarı tanıttı.

2002 yılında ise Hewlett-Packard şirketi tarafından 25 Milyar USD karşılığında satın alındı. Hewlett-Packard, Bill Hewlett ve David Packard tarafından Palo Alto, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1939 yılında kurulan bir şirkettir. Bünyesinde Apollo Computer, Tower Software, 3Com, Palm gibi birçok şirketi barındırıyor. Hewlett-Packard, en büyük atılımını yılların bilgisayar üreticisi olan Compaq şirketini satın almasıyla değiştirdi. Günümüzde baktığımızda dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Hewlett-Packard, bugünlere ulaşmasındaki en büyük gelişmelerden birisi Compaq şirketiyle birleşmeleri sayesinde oldu.

Compaq Çağrı Merkezi Numarası

Compaq teknolojik cihazlar üreten şirketler arasında en başta gelen markalardan birisi olmaktadır. Öyle ki geçmiş yıllarda çok bilinen teknoloji markası HP tarafından satın alınmıştır. Böylelikle daha da adını duyuran ve gelişen teknoloji şirketinin ürünleri oldukça satılmakta ve küresel çapta bir gelir hacmine sahip olmaktadırlar. Bu sebeplerden ötürü de oldukça geniş kitlelere hitap eden teknolojik ürünlerde yaşanabilecek herhangi bir durumdan ötürü iletişime geçmek gerekmektedir.

Compaq çağrı merkezi numarası 0212 444 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gerek bir sorun bildirmek gerekse ürünler hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için çağrı merkezi numarası aranabilmektedir. Bu numara üzerinden iletişim kurulabilecek olan teknoloji şirketi yetkilileri ile verimli bir iletişim süreci geçirilecektir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikayet hattı olarak da kullanılabilmektedir.

Compaq Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden teknoloji şirketine ait ürünler hakkında bilgi alınabilir ve eğer mevcutta bir ürüne sahip durumda ise ürün hakkında yardım talebinde bulunulabilmektedir. Bu kapsamda yer alan ürünlerin en başında markaya ait bilgisayarlar gelmektedir. En çok gelir hacmi elde eden ürünlerin başında bilgisayar ve laptop cihazları gelmektedir. Bu cihazlar sebebi ile müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile iletişim kurmak için tek yapılması gereken 0 212 444 03 07 numarasını aramak ve görüşme yapmak yeterli olacaktır.

Compaq müşteri hizmetleri numarası 0212 444 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Compaq Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası üzerinden direkt bağlanma olanağı ile görüşme yapabilmek için telefon edildiği andan itibaren ilgili yönlendirmeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde yapmak gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus mesai gün ve saatleri içerisinde arama yapılması gerektiğidir. Bu aralıklarda yapılan aramalarda görüşme gerçekleştirmek oldukça mümkün olacaktır.

Compaq müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 444 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Compaq Şikayet Hattı

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikayet hattı olarak da kullanılmaktadır. Bu sebepten ötürü arama yapmak istenilir ise 0 212 444 03 07 numarasını aramak yeterli olacaktır. Cihazlarda yaşanan teknik bir sorunu bildirmek ve çözüme kavuşmasını talep etmek için bu numara üzerinden iletişime geçilebilir ve şikayette bulunan durumun çözülmesi yetkili kişiler tarafından rahatlıkla istenebilir.

HP Compaq’ın tüketici ürünleri hattı ve destek hattı olmak üzere 2 adet numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan HP ile iletişime geçerek ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

HP Compaq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HP Compaq Tüketici Ürünler Destek Hattı
(212) 444 0307

HP Ticari Ürünler İçin Destek Hattı
(212) 444 7171

Compaq şikayet hattı 0212 444 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Compaq müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Compaq şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Compaq Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 444 03 07

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Compaq çağrı merkezi numarasına 0212 444 03 07 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Compaq iletişim bilgileri, Compaq telefon no, Compaq irtibat tel, Compaq canlı destek, Compaq müşteri temsilcisi, Compaq şikayet hattı, Compaq müşteri hizmetleri numarası, Compaq çağrı merkezi numarası, Compaq iletişim numarası, Compaq çağrı merkezi, Compaq müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap