Eskişehir Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskişehir Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskişehir Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eskişehir Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Eskişehir Şehir Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Eskişehir Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

2018 yılının ekim ayında hizmete giren Eskişehir Şehir Hastanesi, son teknolojiyle donatılmıştır. Eskişehir ilinde bulunan bu sağlık kuruluşu, vatandaşa sağlık alanında hizmetler vermektedir. Kurulduğu tarihten bu yana yaygın bir şekilde hastalar tarafından tercih edilen bu sağlık kuruluşunun çağrı merkezi numarası ise, hastalar ve hasta yakınları tarafından merak edilmektedir.

Eskişehir Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası 0222 611 4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir konuda bilgi edinmek ve hastane operatörüne ulaşmak istiyorsanız 0 222 611 40 00 numaralı hattı aramanız yeterli olmaktadır. Kurum temsilcisi size her konuda bilgi verecek ve sağlık hizmetleri için sizi yönlendirecektir.

Eskişehir Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kuruma herhangi bir sebeple ulaşmak isteyen vatandaşlar bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler. Yalnızca telefonunuzu kullanarak randevu, tahlil ve daha birçok konuda kurumdan bilgi almanız mümkün olmaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0222 611 4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için, aldığınız veya almak istediğiniz sağlık hizmeti konusunda bilgi edinebilmek amacıyla bu kuruma 0 222 611 40 00 numaralı telefon hattından ulaşmanız mümkündür. Kurum temsilcisi size memnuniyetle cevap verecek ve her konuda sizi bilgilendirecektir.

Eskişehir Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurumdan aldıkları veya almak istedikleri sağlık hizmeti ile alakalı bilgi edinmek isteyen fakat kurum temsilcisine beklemeden direkt bağlanmak isteyen vatandaşlar bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler.

Eskişehir Şehir Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0222 611 4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kurum temsilcisine direkt bağlanabilmek için öncelikle 0 222 611 40 00 numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Bu hattı aradığınızda telesekreter karşınıza çıkacak ve dahili numarayı bilip bilmediğinizi soracaktır. Eğer dahili numarayı bilmiyorsanız bekleyip direkt operatöre bağlanabilirsiniz. Operatör sizden arama nedeninizi öğrendiğinde aktarma işlemini yapacaktır.

Eskişehir Şehir Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumdan alınan hizmet ile alakalı şikayette bulunmak isteyen kişiler bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler. Kurumdan aldığınız sağlık hizmeti doğrultusunda herhangi bir şikayetiniz oluştuysa bu şikayeti 0 222 611 40 00 numaralı hattan kurum temsilcisine iletmeniz mümkündür. Kurum temsilcisi şikayet notunuzu memnuniyetle alacaktır.

Eskişehir Şehir Hastanesi şikayet hattı 0222 611 4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eskişehir Şehir Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Eskişehir Şehir Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0222 611 4000

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Eskişehir Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0222 611 4000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : 71 Evler Mahallesi,Çavdarlar Sk. , 26080 Odunpazarı/Eskişehir
E-Posta Mail Adresi : eskisehirsehir@saglik.gov.tr
Telefon Numarası İletişim Hattı : 0222 611 4000

Arama Terimleri: Eskişehir Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Eskişehir Şehir Hastanesi telefon no, Eskişehir Şehir Hastanesi irtibat tel, Eskişehir Şehir Hastanesi canlı destek, Eskişehir Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi, Eskişehir Şehir Hastanesi şikayet hattı, Eskişehir Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Eskişehir Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Eskişehir Şehir Hastanesi iletişim numarası, Eskişehir Şehir Hastanesi çağrı merkezi, Eskişehir Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap