Zip Car Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zip Car Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zip Car çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zip Car müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zip Car şikayet hattına erişebilirsiniz. Zip Car müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zip Car Çağrı Merkezi Numarası

Zipcar ailesi olarak sizlere en profesyonel araç kiralama hizmetini sunuyoruz. Bu ünlü firmada son model araçlar kiralayarak, siz de dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Şirketimiz sürekli olarak hizmetlerini her alanda geliştiriyor. Firmamız aynı zamanda gelişmiş hizmet kalitesinin yanı sıra sizlere profesyonel iletişim hizmeti de sunar. Kaliteli müşteri hizmetleri merkezimizle sizlere Avrupa kalite standartlarında iletişim hizmeti sunuyoruz.

Zip Car çağrı merkezi numarası 0850 250 0 947 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma çağrı merkezi numarası 0 850 250 0 947 numaralarını tuşlayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi birimimiz sizlere mesai saatleri içerisinde iletişim hizmeti sunar. Aklınıza takılan her türlü konuda fikir almak için, bizi arayabilirsiniz. Zip car çağrı merkezi personelleri, alanında iletişim becerileri güçlü kişilerdir.

Zip Car Müşteri Hizmetleri Numarası

Hedef sahibi bir araç kiralama firması olarak sizlere her alanda olduğu gibi iletişim alanında da en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Daima müşteri hedefli çalışıyoruz. Bu sebepten ötürü iletişim hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Firma müşteri hizmetleri numarası 0 850 250 0 947 rakamlarından oluşur. Bu numara üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü araç kiralama işlemlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Zip Car müşteri hizmetleri numarası 0850 250 0 947 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zip Car Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir araç firması olarak A kalite hizmetlerimizle adımızdan söz ettiriyoruz. Firmamızın diğer rakip firmalardan farkı iletişim hizmetleridir. Firmanın müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için yapmanız gereken tek şey 0850 250 0 947 nolu numarayı aramaktır.  Bu sayede bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Zip Car müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 250 0 947 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zip Car Şikayet Hattı

Eleştiriye açık yapımızla sizlere en kaliteli şikâyet hattı hizmetini sunuyoruz. Firmamızın resmi iletişim numarası üzerinden bizleri arayarak şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Araç ailesi sizlerin her türlü şikayetini değerlendirmeye alır ve kısa bir zamanda çözer. Üst düzey çağrı merkezi elemanlarımız daima sizler için mesai yapıyor. Araç firması olarak sizlere uluslararası iletişim kalitesi hizmeti veriyoruz.

Firma şikâyet hattı 0 850 250 0 947 sayılarından oluşur. Bu numara üzerinden bizler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere hafta içi her gün iletişim hizmeti sunar. Telefonda hiç bekletilmeden doğrudan müşteri destek ekibimize bağlanırsınız. Müşteri destek ekibimize şikayetlerinizi ileterek çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Zip Car şikayet hattı 0850 250 0 947 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zip Car müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zip Car şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zip Car Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 250 0 947

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zip Car çağrı merkezi numarasına 0850 250 0 947 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş.
Adres : Aydınevler Mah. Saygı Cad. No:60 34854 Maltepe/İstanbul Türkiye
E-Posta : info@zipcar.com.tr
Telefon : 0850 250 0 947

Arama Terimleri: Zip Car iletişim bilgileri, Zip Car telefon no, Zip Car irtibat tel, Zip Car canlı destek, Zip Car müşteri temsilcisi, Zip Car şikayet hattı, Zip Car müşteri hizmetleri numarası, Zip Car çağrı merkezi numarası, Zip Car iletişim numarası, Zip Car çağrı merkezi, Zip Car müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap