doğuş oto çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Doğuş Oto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başlıklar

Doğuş Oto

Türkiye’nin önde gelen otomotiv ithalatçılarından biri olan Doğuş Otomotiv, en büyük dağıtıcılar arasında yer almaktadır. Şirket 19.11.1999 tarihinde kurulmuştur.2004 yılında ise şirket halka arz edilmiştir. Şu an şirketin %34 hissesi halkın elindedir. Geri kalan hisseler ise Doğuş çatısı altındaki şirketlere aittir.

Vizyonunu beklentinin üzerine yaratıcı hizmet olarak belirleten şirket, stratejisini ise müşteri odaklı çalışma olarak belirlenmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda hizmet sunan şirket, pek çok aracın dağıtımı yapmaktadır.

Hizmetler

Hafif ticari araçlar, binek otomobiller, ağır vasıta sayılan araçlar, deniz motorları, soğutma sistemleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uluslararası markalardan 12 tanesinin temsilcisi olarak faaliyet gösteren Doğuş Otomotiv, bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vermektedir.

Volkswagen binek araçları, SEAT, Skoda, Bentley, Lamborgini, Audi, Bugatti, Porsche, Scania, Volkswagen ticari, Lamborghini gibi dünyaca ünlü markaların araçlarını tüketicilere sunmaktadır. Bu markalar ait olan yaklaşık 80 farklı ürün müşterilere sunulmaktadır. Yani Volkswagen grubuna ait olan 13 adet marka ile birlikte bazı markalar Doğuş Otomotiv tarafından halka sunulmaktadır.

Şirketin hizmetleri arasında deniz motorları ve soğutma sistemleri oldukça önemli yer tutmaktadır. Bu sektörlerde de şirket iyi bir rekabet gücüne sahiptir.

Geniş Hizmet Ağı

Müşteri odaklı olarak faaliyet gösteren şirket, Türkiye’deki yetkili satıcılar ve servis ağları arasında oldukça önemli bir konuma sahiptir. Şirketin tam 513 bayisi bulunmaktadır. Hatta şirket yurtdışında bayilikler açmaya başlamış ve global bir şirket olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Bu bayiler aracılığıyla müşterileriyle buluşan Doğuş Otomotiv, satış, servis ve yedek parça sağlayıcısı olarak hizmet sunmaktadır.

Asıl işi ithalat ve dağıtıcılık olan şirket, hizmetlerini arttırarak yoluna devam etmektedir. İkinci el araç satışı, filo kiralama, araç muayene, sigortacılık, tüketici finansmanı, yedek parça ve otomotiv aksesuarları gibi daha pek çok alanda şirkte tarafından hizmet sunulmaktadır.

Sürdürülebilirlik

Şu anda otomotiv sektöründe Türkiye pazarında yüzde yirmilik paya sahip olan Doğuş Otomotiv, ithal pazarda ise liderliği üstlenmektedir. Hissedarları, çalışanları, müşterileri ve toplum ile birlikte çalışan Doğuş Oto, sürdürülebilirlik anlayışını da buradan almaktadır.

Doğuş Otomotiv’in kurumsal olarak 0262’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve temsilciliğini yaptığı markaların ayrı ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla satın almayı düşündüğünüz araçlar hakkında bilgi alabilir, size yakın şube ve teknik servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0262) 676 90 90

Doğuş Oto Servis Randevu Alma Çağrı Merkezi İletişim Numarası
444 40 05

Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 44

Audi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 24

Porsche Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 212 335 04 64

SEAT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 34

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 80

SCANIA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 40

Thermo King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 15

SCANIA ENGINES Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 80

Arama Terimleri:  doğuş oto iletişim bilgileri, doğuş oto telefon no, doğuş oto irtibat tel, doğuş oto canlı destek, doğuş oto müşteri temsilcisi, doğuş oto şikayet hattı, doğuş oto müşteri hizmetleri, doğuş oto telefon numarası

Yorum Yap