Lolons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lolons Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lolons çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lolons müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lolons şikayet hattına erişebilirsiniz. Lolons müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lolons Çağrı Merkezi Numarası

Lolons, annelerin bir bildiği var yaklaşımıyla yolculuğuna başlamıştır. En kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla sunan marka; bebek giyim, çocuk giyim, bebek bakım ve sağlık, beslenme ve emzirme, araç gereç, bebek odası ve güvenlik, oyuncak üzerine satışlarını sağlamaktadır. Firma, bebek ve çocuklar için gerçek kaliteye doğru fiyat anlayışıyla ekonomik fırsatlar sunmaktadır. Anne olan müşterilerini mutlu ederek kendi üretim gücüyle kaliteli kumaşlarla çok beğenilen tasarımları sevimli kıyafetlere dönüştürmektedir. Marka, müşterilerinin aile ekonomisine destek olmak amacıyla bebek ve çocuk ihtiyaçlarına geniş harcama az ücret ödeme sağlamaktadır.

Müşteri odaklı ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermek için her zaman iletişime açık olan firmayı 0850 241 16 16 numaralı telefon hattını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca mail yoluyla iletişime geçmek için admin@lolons.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. Destek hattının çalışma saatleri hafta içi saat 09:00-18:00 arasındadır. Bu saatler içerisinde bıraktığınız çağrılarla sorularınıza ve şikayetlerinize hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Müşterileri için hizmet kalitesi her zaman önceliği olan firma kaliteli ürünleri ekonomik satmanın yanında anneler için destek olacak bir müşteri iletişim ekibi kurmuştur.

Lolons çağrı merkezi numarası 0850 241 16 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lolons Müşteri Hizmetleri Numarası  

Firma; müşterilerini daha iyi anlayabilmek, her zaman yardımcı olabilmek adına her türlü soruyu ve şikayeti samimiyetle, güler yüzle ve annelik empatisiyle cevap bulabilmek adına müşteri temsilcileri ekibini anne olan kişilerden seçmiştir. Müşteri iletişim numarasıyla iletişime geçmek için 0850 241 16 16 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz. Müşteri iletişim ekibi en üst standartta destek hizmeti vererek çözüm odağınız olacaktır. Ayrıca admin@lolons.com e-posta adresine mail göndererek de çözüm bulabilirsiniz. Firma müşteri iletişim merkezinin çalışma saatleri saat 09:00 ile 18:00 arasında ve sadece hafta içidir. Sosyal medya kanalları aracılığıyla iletişime geçmek için firma web sitesine giriş sağlayarak markaya ait birçok platformu bulabilirsiniz.

2011 yılında yani tam 11 yıl önce kurulan firma hikayesini başlatan sebebin çocuklara olan sevgi enerjisinin olduğunu söylüyor. Anne, çocuk ve bebek ürünlerinin fiyatları ürün grubunun tasarımına göre farklılık göstermektedir. Ancak firma oldukça ekonomik fiyatlarla her zaman müşterinin yanındalar. Bebeğinin yakında geleceğini bilen anne ve baba adayları, çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli ürünler arıyorlar. Yeni dünyalara kucak açan bebekler için gerekli birçok ürün grubunu firma bünyesinde bulundurmaktadır. Göze zarar vermeyen şampuanlar, bebeklerin banyo yaparken gözlerini yakmadan rahatlamasına yardımcı olur. Seçenekler arasında bulacağınız anne ve emzirme ürünleri, yeni annelerin ihtiyaç duyduğu kategorileri de içeriyor.

Lolons müşteri hizmetleri numarası 0850 241 16 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lolons Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir anne ve çocuğu düşündüğünüzde akla ilk gelen şey kıyafetlerdir. Marka sayesinde, bebeğinizin kıyafetine uyumlu giyim ürünlerini seçebilirsiniz. Bebeğinizle aynı kıyafetleri giyerek bebeğinizi ve kendinizi bu şekilde memnun edebilirsiniz. Anne bebek takımları bebeğin cinsiyetine ve aylık özelliklerine göre alınabilecek seçeneklere ayrılmaktadır. Bir bebeği büyüttüğünüzde onu giydirmek, güvende tutmak ve beslemek için birçok ürün üretir. Firmanın ürettiği anne ve bebek ürünleri sayesinde bebeğinizi bakımlı, sağlıklı ve bakımlı tutabilirsiniz. Ayrıca bilgilendirme almak için annelerden oluşan müşteri iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Lolons müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 241 16 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lolons Şikayet Hattı

Firma hem annelerin hem de çocuk ve bebeklerin rahat etmesi için farklı kategorilerde ürün hizmeti vermektedir. Anne bebek ürünü olarak kullanılabilecek giyim, tekstil, cihaz, beslenme ve bakım ürünleriyle müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Bebeklerin büyürken sağlıklı olması adına tamamen steril edilmiş temiz ortamlarda çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca müşteri şikayet hattında hızlıca çözüm bulmaları firmanın büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken mutlu müşteriler elde etmesine sebep olmaktadır.

Lolons şikayet hattı 0850 241 16 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lolons müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lolons şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lolons Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 241 16 16

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lolons çağrı merkezi numarasına 0850 241 16 16 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : LOLONS ELEKTRONİK TİCARET VE BİL. HİZM.SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ
Adres : Kazım Karabekir Mah. 2. Kibar Sok. No:29 İç Kapı No:4 Yıldırım BURSA
E-Posta : admin@lolons.com
Telefon : 0850 241 16 16

Arama Terimleri: Lolons iletişim bilgileri, Lolons telefon no, Lolons irtibat tel, Lolons canlı destek, Lolons müşteri temsilcisi

Yorum Yap