Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı hizmet veren kamu hastanelerinden biridir. 2006 yılında hasta kabulüne başlayan hastanede, 213 hasta odası bulunmaktadır. 36 yoğun bakım yatağına sahip hastane, hava ambulans hizmeti de vermektedir. Hastane; ziyaretçi odaları, çocuklar için oyun salonları, açık ve kapalı otopark, 300 kişilik konferans salonu gibi fiziksel olanaklara sahiptir.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hastanede; HEPA filtreli klima sistemi, hemşire çağrı sistemi, dahili kamera sistemi, kapalı devre televizyon ve radyo sistemi, yangın ihbar algılama sistemi gibi teknolojik olanaklar kullanılmıştır. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hastanede poliklinik hizmeti veren bölümler; Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nefroloji, Göğüs Hastalıkları, Aile Hekimliği, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Algoloji, Plastik Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Tıbbi Onkoloji, Psikiyatri, Çocuk Endokrinolojisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Nöroloji,Diş Hekimliği (Genel Diş), Göz Hastalıkları, El Cerrahisi, Neonatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Göğüs Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Sigarayı Bıraktırma Kliniği, Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Genetik ve Ürolojidir.

Yaklaşık 1600 sağlık personeli ve idari personel görev yapmaktadır. Hastane, günde ortalama 5 bin, yılda ortalama 2 milyon hastayı tedavi etmektedir.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 440 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0 212 440 40 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Merkez Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi BAĞCILAR

Tel : +90 212 440 40 00
Fax : +90 212 440 42 42
E-Mail : istanbuleah30@saglik.gov.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi

Yorum Yap