aygaz-cagri-merkezi-numarasi

Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aygaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aygaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aygaz şikayet hattına erişebilirsiniz. Aygaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aygaz, Koç Holding tarafından 1961 yılında kurulmuştur. Halka açık olan şirket, Türkiye’nin ilk ve tek halka açık LPG şirketidir. 1976’dan bu yana İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir.

Aygaz; Tüpgaz, Otogaz, Dökmegaz, Doğalgaz, LPG yani Likit Petrol Gazı temini, stoklanması, dolumu, dağıtılması, satış ve satış sonra hizmetleri ve  iç ve dış pazarlara yönelik gaz aletleri ve aksesuarları üretim satışını yapmaktadır. Aygaz’ın yan kuruluşları şöyledir; Mogaz, Lipetgaz, Pürsu, Akp,a Anadoluhisarı Tankercilik, Enerji Yatırımları A.Ş., Aygaz Doğal Ga,z AES Entek.

Aygaz Çağrı Merkezi Numarası

Tüpgaz, otogaz, doğalgaz ve dökmegaz olarak hizmet veren Türkiye’nin bir numaralı markası Aygaz siz değerli müşterilerine 1961 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiyenin bütün illerinde ve birçok ilçesinde tüpgaz istasyonları bulunmaktadır. Evlerde ve araçlarda LPG ihtiyacını sunan ve oldukça fazla tercih edilen marka adeta bir dev olarak karşımıza çıkmaktadır. LPG konusunda liderlik konumda olmak firmanın ana amacıdır. Büyük ya da küçük tüpgazları evlerin mutfaklarında yer alırken; birçok araca da güvenli ve temiz yakıt fırsatını vermektedir. Bu kadar köklü ve tanınmış bir markanın da çağrı merkezleri sizler için oluşturulmuştur. Her türlü sorunuzda çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Aygaz çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aygaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürün kalitesi, yaygın dağıtım ağı, müşteri memnuniyeti ve vermiş olduğu hizmet ile yıllardan beri tercih edilen Aygaz, araçlardaki LPG konusundaki hizmetini 1997 yılından beri sunmaktadır. Şehirlerarası yolculuk eden kişiler sık aralıklarla yakıt istasyonlarını göreceklerdir. Yakıtlarla ilgili sıkıntısı bulunan, çalışan personelimiz ve istasyonlarımızdaki hizmetlerimiz ile kişilerin her türlü sorununda yanındadır. Bizlere 444 4 999 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aygaz müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Alacağınız Aygaz kart ile her yakıt alışınızda puan da biriktirebilirsiniz. Biriken puanları kullanabilirsiniz. İnternette aygaz.com.tr adresimizi incelediğinizde istasyonlarımızdaki yakıt fiyatlarımızı da öğrenebileceksiniz. Otogaz bakım günlerinde ücretsiz bakım hizmeti veren, araçlarını otogaza dönüştürenlere dönüşümcü kulübü ile hizmet veren firma müşteri hizmetleri ile de kalitesine kalite katmaktadır.

Aygaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

7 gün ve 24 saat boyunca bizlerle yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden de iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerinin soru ve önerileri için devamlı hizmetinizde olan müşteri hizmetleri ile daha da güçlü bir firma olma yolunda olan Aygaz, her daim sizlerin yanındadır. Bizleri sıkıntı duyduğunuz her konuda arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aygaz müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Aygaz Şikayet Hattı

Müşterilerine iyi hizmet sunmayı daima hedefleyen Aygaz müşteri hizmetleri şikayet hattı ile de sizlerin yanındadır. Hoşnut olmadığınız her türlü konuda müşteri hizmetlerini arayıp şikayet oluşturabilirsiniz. Alınan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmekte ve telafi edilmeye çalışılmaktadır. Her türlü kişisel bilgileriniz de gizli tutulmakta ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aygaz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aygaz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

GENEL MÜDÜRLÜK
Adres: Büyükdere Caddesi N:145-1 Zincirlikuyu 34394 İstanbul

Telefon: +90 (212) 354 15 15
Fax: +90 (212) 288 39 63

Çağrı Merkezi Numarası: 444 4 999

Aygaz’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Aygaz satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Aygaz’a bildirebilirsiniz.

Aygaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 999

Arama Terimleri: aygaz iletişim bilgileri, aygaz telefon no, aygaz irtibat tel, aygaz canlı destek, aygaz müşteri temsilcisi, aygaz şikayet hattı, aygaz müşteri hizmetleri numarası, aygaz çağrı merkezi numarası, aygaz iletişim numarası, aygaz çağrı merkezi, aygaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Ethem Sayar (Mantıkoğlu Tic.Tur.San.Ltd.Şti) 11 Eylül 2017
    • Yönetici 11 Eylül 2017
  2. fahri pekuz 18 Eylül 2017
  3. mahmut görken 11 Ekim 2019

Yorum Yap