Nimet Catering Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nimet Catering Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nimet Catering çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nimet Catering müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nimet Catering şikayet hattına erişebilirsiniz. Nimet Catering müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nimet Catering Çağrı Merkezi Numarası

Nimet Gıda çağrı merkezi numarası 0 212 531 31 77 iletişim numarasını arayarak irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numaralarını aradığınız takdirde size yardımcı olmak için çalışanlarımız hizmetinizdedir. Firmadan aldığınız ürünlerle ilgili bilgi ve destek alabileceğiniz telefon numaralarını aradığınızda sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Firma yiyecek, içecek ve restoran hizmetleri vermek üzere kurulmuş ve dışarıya yemek hizmeti sunan bir kuruluştur. Fabrika üniversite, işyeri gibi şirketlere tabldot hizmeti vererek işlerine devam etmektedir. Bilgi almak için iletişim adreslerinden faydalanabilirsiniz.

Nimet Catering çağrı merkezi numarası 0212 531 51 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nimet Catering Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma müşteri hizmetleri numarası 0 212 531 31 77 ‘telefon numaralını arayarak iletişime geçebileceğiniz telefon numarasıdır. Aklınıza takılan sorularınızı firmanın açık olduğu saatler arasında arayarak sorma imkanınız bulunmaktadır. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem verilmektedir.

Firma sunduğu kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra, güvenli hizmet vermenin bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını sağlıklı koşullar altında karşılamaya çalışan, güvenilir firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Nimet Catering müşteri hizmetleri numarası 0212 531 51 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nimet Catering Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın direkt bağlanma irtibat numarası müşteri iletişim numaraları ile aynıdır. İrtibat numarasını aradığınız zaman sorularınıza yardımcı olmak üzere çalışanlarımız hizmet vermektedir.

Firmayla ilgili farklı iletişim adresleri arasında info@nimetcatering.com adresine mail   attığınız zaman kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır. Firma hafta içi her gün sabah saat 09.00 akşam saat 18.00 arası açıktır. Ayrıca hafta sonu yalnızca cumartesi günü öğle saati 14.00’ye kadar açıktır. Firmamız pazar günü kapalı olmaktadır.

Nimet Catering müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 531 51 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nimet Catering Şikayet Hattı

Firmanın şikayet hattını aradığınız takdirde personeller size yardımcı olacaktır. Kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen, güvenilir şirket olarak her zaman müşterilerin yanında yer almaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana işlerinde temizliğe ve titizliğe önem vererek çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet standartları arasında kaliteli hizmet verme ve etik kurallarına uyma, müşterilere karşı saygı ve hoş görü çerçevesinde hizmet verme anlayışı yer almaktadır.

Firma ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi irtibata geçebileceğiniz telefon numaraları 0 212 531 51 77 iletişim numaralarıdır. Çalışma saatleri içerisinde irtibata geçerek bilgi edinebileceğiniz telefon numaralarıdır.

Nimet Catering şikayet hattı 0212 531 51 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nimet Catering müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nimet Catering şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nimet Catering Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 531 51 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nimet Catering çağrı merkezi numarasına 0212 531 51 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Nimet Catering iletişim bilgileri, Nimet Catering telefon no, Nimet Catering irtibat tel, Nimet Catering canlı destek, Nimet Catering müşteri temsilcisi

Yorum Yap