City Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

City Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

City Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde City Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden City Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. City Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

City Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Taşımacılık hizmeti alıyor olmanız işlerinizi kolaylaştırarak bir yerden farklı bir yere ulaşmanızı sağlar. Bu hizmetin kaliteli olması da hem güven hem de size hız getirmesi bakımından önemlidir. City Turizm 40 yıldan beri ulaşım sektöründe yer alan deneyimli bir firmadır. İşinde deneyimli ekibi, modern araçları ve kaliteli hizmetiyle çalışmalarına devam etmektedir. Güvenli ve konforlu bir hizmet almak isteyenler firmaya ulaşarak ihtiyaç duyduğu taşımacılık hizmetini alabilirler. Farklı büyüklükteki araç filoları ile şehir içi ve şehir dışında gerçekleştirilen taşımacılık hizmetleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler çağrı merkezlerini arayabilir aklındaki soruları sorabilirler.

City Turizm çağrı merkezi numarası 444 12 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

City Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

City Turizm firmasına ait olan araçlar GPS ve harita programı ile gidilecek güzergah için en uygun ve kısa olan yolu bulmaktadır. Müşteriler program indirerek araçların nerede olduğunu da takip edebilirler. Bu durum çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynler için oldukça güzeldir. Firmanın vermiş olduğu hizmetler; personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, özel transfer hizmetleri, araç kiralama, turizm acenteliği, akaryakıt istasyonu hizmetleri olmaktadır. Ticari bir işletmeye sahipseniz çalışanlarınızın vaktinde iş yerine ulaşması önemlidir. Eğer okula giden çocuğunuz varsa onun okuluna güvenli bir şekilde zamanında ulaşması gerekir. Bu konularda firmadan hizmet alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak soru ve sorularınız hakkında görüşme yapabilirsiniz.

City Turizm müşteri hizmetleri numarası 444 12 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

City Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tatile çıkmak isteyen kişiler bir ekip oluşturduysa City Turizm hizmetlerinden faydalanarak işlerini kolaylaştırabilir. Özel transfer hizmeti almak isteyen kişiler araç kiralama, yat kiralama, jet kiralama hizmeti alabilirler. Şehir içinde ya da dışında araç kiralama hizmetleri kaliteli bir şekilde kişilere sunulmaktadır. Firma ile direkt bağlantı kuracak olan kişiler 444 12 89 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir. Ayrıca info@cityturizm.com adresine mail gönderebilirsiniz.

City Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 12 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

City Turizm Şikayet Hattı

City Turizm hizmetlerinden ya da çalışanlarından memnun olmayan kişiler şikayette bulunarak mağduriyetlerinin giderilmesini talep edebilirler. Bunun için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip edebilirsiniz. İnternet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da şikayetçi olduğunuz konuyu bildirmeniz mümkündür.

City Turizm şikayet hattı 444 12 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen City Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri City Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

City Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 12 89

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. City Turizm çağrı merkezi numarasına 444 12 89 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : City Turizm Ticaret Sanayi Ltd. Şti.

Adres : Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Aksu Caddesi, NO:48, Bakırköy – İstanbul

E-Posta : info@cityturizm.com

Telefon : 444 12 89

Telefon Numarası (Bilgi Alabilirsiniz): 0212 543 80 97

Faks Numarası: 0212 543 80 97

Arama Terimleri: City Turizm iletişim bilgileri, City Turizm telefon no, City Turizm irtibat tel, City Turizm canlı destek, City Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap