Avrupa Şafak Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrupa Şafak Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrupa Şafak Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avrupa Şafak Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avrupa Şafak Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Avrupa Şafak Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avrupa Şafak Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Avrupa Şafak hastanesi olarak hastalarımız için hastanemizde en küçük ayrıntılara varana kadar düşünülmüş sağlık hizmeti sunmaktayız. Hastanemizde odalar hastalar ve refakatçiler için güvenli, rahat ve konforlu  modern bir şekilde düzenlenmiştir. Hastane çalışanlarımız sizler için en iyi şekilde hizmeti vermektedir. İşinde uzman olan doktorlarımız sağlık hizmetlerinde sizlerin geleceğini iyileştiriyor. Son çıkmış teknolojik sağlık alanında ekipmanlar takip edilir ve hastane bünyemizde yer alır. Sağlık her şeyden önce gelir. Bizim yaşam koşulumuzun kalitesi sağlıklı bir yaşamın getirisidir. Sizlerde yaşamınızdaki kaliteyi hastanemizle yakalayabilirsiniz. Hastanemiz hakkında bilgi almak istiyorsanız veya sıkıntı duyduğunuz konular varsa bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz her sıkıntınızı çözer ve sorularınıza cevap bulursunuz. Kaliteyi sizlere getirdiğimizden eminiz ama önceliğimiz hastalarımızın memnuniyeti. Bunun için bizi arayabilirsiniz.

Avrupa Şafak Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avrupa Şafak Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hasta memnuniyetini en iyi şekilde karşılayan sağlık hizmetiyiz. Avrupa Şafak hastanesi olarak alt yapımızı ve donanımımızı en yüksek seviyede tutarak uzman kadromuzla aldıkları eğitimlerle destekleyerek sizlere hizmet sunuyoruz. Hasta haklarını bilir ve bunlara saygı gösteririz. Bu yüzden sağlık sektörüne yön veren öncü kuruluşlardanız. Hastanemizde tedavi olan hastalarımız veya daha yeni gelecek olan kişiler bilgi ve randevu talepleriniz için  7/24 0212 417 00 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Kişisel verileriniz korumamız altındadır. Öğrenmek istedikleriniz veya sorunlarınız için sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avrupa Şafak Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avrupa Şafak Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlıklı yaşam sürmek herkesin istediği bir şeydir. Maalesef bazı yaşam koşullarında bu mümkün olamıyor ve belli başlı hastalıklara yakalanabiliyoruz. Önemli olan yaşadığımız hastalıklar için doğru tanı ve teşhis edilmesi hastaların güvenli bir şekilde tedavi edilmesidir. Bizlerde Avrupa Şafak hastanesi olarak ilk önceliğimiz hastalarımızız stresten uzak bizlere güvenerek tedavi olmalarıdır. Onların gülen yüzü olmak bizim hedefimiz ve mutluluğumuzdur. Bunların yanında sizlerde sıkıntılarınız ve sorularınız için 0212 417 00 00 telefon numarasını arayarak acil ve ambulans için ‘1’ randevu almak için ‘2’ mali ve idari birimler için ‘3’ operatör için ‘0’ tuşlayınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avrupa Şafak Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avrupa Şafak Hastanesi Şikayet Hattı

Avrupa Şafak hastanesi olarak hastalarımızın her türlü şikayetlerinde yanındayızdır. Yukarıda belirttiğimiz numaradan veya info@avrupasafak.com adresinden, internet sitemizden iletişim formunu doldurarak bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avrupa Şafak Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avrupa Şafak Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avrupa Şafak Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 417 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avrupa Şafak Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 417 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E posta adresi : info@avrupasafak.com

Adres Bilgisi : Merkez Mah. Hastane Sok. No: 2/4-B Gaziosmanpaşa / İstanbul

Telefon Hattı : 0212 417 00 00

Fax Hattı : 0212 417 00 20 – 21 – 22

Arama Terimleri: Avrupa Şafak Hastanesi iletişim bilgileri, Avrupa Şafak Hastanesi telefon no, Avrupa Şafak Hastanesi irtibat tel, Avrupa Şafak Hastanesi canlı destek, Avrupa Şafak Hastanesi müşteri temsilcisi, Avrupa Şafak Hastanesi şikayet hattı, Avrupa Şafak Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Avrupa Şafak Hastanesi çağrı merkezi numarası, Avrupa Şafak Hastanesi iletişim numarası, Avrupa Şafak Hastanesi çağrı merkezi, Avrupa Şafak Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap