Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık tüm insanlar için son derece önem arz eden bir olgu olmasına rağmen yine de insanlar hiç istemeseler, kendilerine son derece dikkat etseler bile dönem dönem hiç ummadıkları sağlık sorunları yaşayabilir. Bu durumda da doğal olarak yeniden eski sağlıklı günlerine dönebilmek için kendilerine en yakın, en güvendikleri hastaneye gitmektedir. İşte onlardan bir tanesi de şehir hastanesi statüsünde olan Prof. Dr Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi olup İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Bu hastaneye gitmek isteyenler de doğal olarak bu şehir hastanesinin  çağrı merkezi numarası nedir öğrenmek istiyorlar.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası 0212 314 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

1971 yılında Beyoğlu Hastanesi olarak kurulan hastane yakın tarihte ciddi anlamda bir değişim geçirerek ülkemizde sayıları giderek artan şehir hastanelerinden bir tanesine dönüşmüştür. Bünyesinde Avrupa normlarında tüm bölümler vardır. O yüzden de yediden yetmiş herkes bu hastanelerde tedavi görmek istiyor ki, hastaneden randevu almak ve/veya bilgi almak isteyenler için Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası   0212 314 55 55 biçimindedir. Kesintisiz olarak gereksinim duyulan her an bu numara aranabilir.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0212 314 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi Direkt Bağlanma

Hastanede bir yakını olanlar, doktoru ile görüşmek isteyenler doğal olarak Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi direkt bağlanma numarası nedir bilmek istiyorlar ki bu numara da farklı olmayıp üstte belirtilen numaradır.  Doğrudan görüşmek istediğiniz kişiyi üstte ifade edilen numarayı aradıktan sonra isterseniz eğer dahili hattını biliyor iseniz numarasını tuşlayabilir ya da eğer bilmiyor iseniz santral operatöre bağlandıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin ismini verebilirsiniz. Operatör anında görüşmek istediğiniz kişiyi bağlayacaktır.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 314 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi  Şikayet Hattı

Hastane ile ilgili olumsuz bir durum yaşanması durumunda yaşanan sorunu şikayeti iletmek için oldukça önem arz eden bu şehir hastanesinin  şikayet hattı numarasını arayabilirsiniz. Bu numara da yine aynı şekilde müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numarayı arayarak derhal şikayetinizi iletebilirsiniz.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi şikayet hattı 0212 314 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 314 55 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 314 55 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : PROF.DR. CEMİL TAŞCIOĞLU ŞEHİR HASTANESİ
Adres : Darülaceze Cad. No:27 Şişli / İSTANBUL
E-Posta : hastailetisim@okmeydani.gov.tr
Telefon Numarası : 0212 314 55 55
Santral Numarası : 0212 221 77 77
Faks Numarası : 0212 221 78 00

Arama Terimleri: Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi telefon no, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi irtibat tel, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi canlı destek, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi şikayet hattı, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi iletişim numarası, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi çağrı merkezi, Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Hasan 6 Aralık 2022

Yorum Yap